Benzínová reťazová píla SOLO 6646

Číslo produktu: 127520 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Kompaktný agregát pre profesionálne použitie v lesníctve a záhradách
  • Silný benzínový motor s výkonom 2,0 kW s ľahkým štartom a kvalitným karburátorom
  • Originálná líšta Oregon 38 cm s reťazou sekáča s veľkosťou 3,25"
  • Systém Easy-Start pre ľahké štartovanie s primerným a dekoratívnym ventilom
  • Odolná kľuková skriňa z horčíka a kovaná kľuková hriadeľ

Vykonajte tieto výkonné benzínové motorové píly na efektívne výrub a pílenie bez ohľadu na dĺžku batérie alebo kábla.


Benzínová motorová píla solo by AL-KO 6646 - píla pre náročné ťažobné a píliace práce

Benzínová motorová píla solo by AL-KO 6646 kombinuje vysoký výkon a nízku hmotnosť, vďaka čomu bola táto píla vysoko výkonnou jednotkou pre extrémne zaťaženie.
Výkonný benzínový motor, ktorý sa dá ľahko naštartovať, poskytuje slušný výkon, aby s osvetľovacím zariadením pracoval veľmi efektívne. Sofistikované tlmenie vibrácií a ergonómia rukoväte robia zvyšok, aby zabezpečili prácu so zariadením bez únavy a ústretový voči telu.


Technické údaje benzínové motorové pílou solo by AL-KO 6646

Odolná originálná lišta Oregon s šírkou rezu 38 cm vám umožní pracovať rýchlo a s dobrou ovládateľnosťou a manipuláciou. Napnutie bočnej reťaze so zapustenými maticami vedie v smere ľahkej údržby. Elektronický zapaľovací systém s novou funkciou tlačidla, ako aj základný a dekompresný ventil zabezpečujú rýchly a bezpečný štart.
Vďaka extra tlmeniu vibrácií a ergonomicky optimalizovaným rukovätiam sa hnacia sila prenáša na meč a reťaz s malými vibráciami - a uľahčuje vám dosahovanie presných výsledkov rezania a zároveň chráni zápästia. Ďalším plusom je veľkoobjemový papierový vzduchový filter. Extrémne odolné puzdro zaručuje dlhú životnosť. Medzi ďalšie špičkové vlastnosti patrí ovládanie prietoku oleja, predhrievanie vzduchu v zime a ťažná lišta pre lepšiu smerovú kontrolu pri ťažbe.


Kúpte reťazovou pílu solo by AL-KO 6646 a alternatív

Benzínovou reťazovou pílu môžete zakúpiť u nás v internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to kompaktný agregát pre vaše profesionálne použitie v záhrade a lesníctve. Najlepšie je objednať si súčasne vysokovýkonný organický reťazový olej (položka č. 113530/5 litra).
Ak uprednostňujete bezkáblovú bezšnúrovú bezkáblovú reťazovú pílu alebo ak už máte zariadenia s batériou PowerFlex, model CS 4235 (položka č. 127 553) môže byť pre vás užitočnou alternatívou.

Technická špecifikácia

Maximálna rýchlosť reťaze 25
Objem palivovej nádrže v l 510 L
Výkon v kW 2 KW
Pílový reťaz 0.325"
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 99
Hmotnosť brutto v kg 8.5 KG
Dĺžka noža v cm 38 CM
Brzda reťaze áno
Pohonná jednotka 64 E / .058" /1,5 MM
Vymeniteľný vzduchový filter áno
Regulácia prietoku oleja áno
Objem olejovej nádrže v ml 300 ML
Hmotnosť netto v kg 5.6 KG
Značka solo by AL-KO
Mazanie reťaze automaticky
Produktový rad Premium
Primer áno
Vzduchový filter papier
Objem v ccm 46
Členenie 0,325
Odchýlka KpA [dB (A)] 3
Hodnota K (m/s^2) 1
Hodnota vibrácií (m/s^2) 3.69
Zimný predhrievač vzduchu áno
Napínanie reťaze s náradím
Sila v HP 2 PS
Typ pohonu Benzínový
Akustický výkon LwA [dB (A)] 112
Počet valcov motora 1
Typ motora 2-taktní
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 115
Počet otáčok v ot./min 13000
Napínanie reťaze bez náradia nie
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.