Jednoručná reťazová píla AL-KO BKS 2625 T

Číslo produktu: 113355 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Táto píla špeciálne koncipovaná pre prácu na strome a je určená výhradne vyškoleným používateľom pri údržbe stromov. Jej kompaktná,ľahká a ergonomická konštrukcia pritom zaručuje maximálnu v
  • optimálne vyváženie
  • automatické a nastaviteľné mazanie reťaze

Zákazníci tiež často kupujú...

149,00 €
Tento produkt

Celková cena za všetky produkty

155,90 € *

Ľahká a obratná jednoručná reťazová píla

Takmer konštantný krútiaci moment v celom pracovnom rozsahu

Závesný mechanizmus pre práce vykonávané pri prerezávaní stromov

Technická špecifikácia

Napínanie reťaze s náradím
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Mazanie reťaze automaticky
Napínanie reťaze bez náradia nie
Primer áno
Počet valcov motora 1
Brzda reťaze áno
Vymeniteľný vzduchový filter áno
Členenie 3/8" special
Typ motora 2-taktní
Automatický sýtič áno
Pílový reťaz 3/8"
Typ pohonu Benzínový

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.