AKu fúkač lístia LB 36 Li

AKu fúkač lístia LB 36 Li

Číslo produktu: 113332 Obmedzené množstvo

Zákazníci tiež často kupujú...

49,90 €
Tento produkt
41,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

91,80 € *

  • Spoľahlivé odstránenie spadnutého lístia
  • Výkonný a ľahký fúkač lístia zo série ENERGY FLEX
  • Flexibilné použitie vďaka dvom rôznym nástavcom
  • Regulácia intenzity prúdenia vzduchu pomocou otočného spínača
  • Odnímateľný nástavec pre jednoduché skladovanie
  • Akumulátor a nabíjačka nieje súčásťou balenia

Technická špecifikácia

Možnosť vysávanie lístia? nie
Značka AL-KO
Akumulátorová rada AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Typ pohonu AKU
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.