Benzínový vysávač lístia solo® by AL-KO 750 P-A

Číslo produktu: 127464
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Výkonný vysávač lístia s pracovnou šírkou 75 cm a silným 2,1 kW motorom AL-KO Pro 140 QSS vysáva a vysáva a vysáva – aj keď ide o mokré alebo vlhké lístie či už na zelených plochách alebo sp
  • Silný sací výkon aj pre vlhké lístie vďaka výkonnej vzduchovej turbíne
  • Efektívna práca vďaka 75 cm pracovnej šírke
  • Výškovonastaviteľné sacieho zariadenia pre individuálne požiadavky
  • objemný, ľahko vyprázdniteľný zberný vak pomocou zipsu
  • robustné 2-nápravové vyhotovenie

Technická špecifikácia

Značka solo by AL-KO
so zberným košom áno
Možnosť vysávanie lístia? áno
Hmotnosť netto v kg 37 KG
Typ pohonu Benzínový
Materiál zberného koša tkanina
Objem zberného koša v litroch 200 L
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 2 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.