Zákaznícky servis | Spätné zavolanie

Zákaznický servis | Osobní rada

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se vám zpět

Pokud potřebujete poradit s nákupem sekačky, nebo dalším sortimentem AL-KO a solo by AL-KO, zanechte nám na sebe telefonický kontakt a e-mailovou adresu, ozveme se vám zpět. Vyplňte formulář níže, a my vás budeme kontaktovat do 24 hodin. Dotazy vyřizujeme rychle a dodržujeme pořadí. Těšíme se na váš dotaz.


Jednoduše si vyžádejte odbornou radu

Vyplňte tento formulář a jeden z našich odborníků vás bude kontaktovat telefonicky.

Výhody

l Individuální přístup
l Veškeré informace obdržíte přímo prostřednictvím telefonu
l Pomůžeme vám s procházením stránek a vyplňováním formulářů
l Verschlüsselte Verbindungen für Ihre Sicherheit

Je to tak snadné
l Vyplňte formulář
l Kontaktuje vás náš odborný poradce
l Projdeme společně vaše dotazy


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.