Zákaznícky servis | Spätné zavolanie

Zákaznický servis | Osobní rada

Zanechajte na seba kontakt, ozvema sa Vám naspäť

Pokiaľ potrebujete poradiť s nákupom kosačky, alebo ďalším sortimentom AL-KO a solo® by AL-KO, zanechajte nám na seba telefonický kontakt a e-mailovú adresu, ozveme sa vám späť. Vyplňte formulár nižšie, a my vás budeme kontaktovať do 24 hodín. Otázky vybavujeme rýchlo a dodržiavame poradie. Tešíme sa na vašu otázku.


Jednoducho si vyžiadajte odbornú radu

Vyplňte tento formulár a jeden z našich odborníkov vás bude kontaktovať telefonicky.


Výhody

l Individuálny prístup
l Všetky informácie dostanete priamo prostredníctvom telefónu
l Pomôžeme vám s prehliadaním stránok a vyplňovaním formulárov
l Šifrované pripojenia pre vašu bezpečnosť

Je to tak jednoduché
l Vyplňte formulár
l Kontaktuje vás náš odborný poradca
l Prejdeme spoločne vaše otázky


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.