Teraz ušetríte!

V tejto časti vám ponúkame výber rôznych produktov a špeciálnych ponúk. Nájdete tu najrôznejšie záhradné náradie pre starostlivosť o váš trávnik, zeleň a pôdu, sezónne príslušenstvo, čerpadlá na vodu a veľa ďalšieho. Nakoľko sa jedná o obmedzenú ponuku, nedá sa žiaľ zaručiť trvalá dostupnosť týchto produktov. Neváhajte a objednajte si produkty AL-KO za bezkonkurenčné ceny!


Viac informácií o aktuálnych zľavách a výpredajoch >

Filter produktov

Počet nájdených produktov
Pred. č.: 113495 Skladom
Doporučená predajná cena 12,40 € 6,90 €
Pred. č.: 113634 Nedostupné 24.07.2024
Doporučená predajná cena 139,00 € 125,00 €
Pred. č.: 119933 Skladom
Doporučená predajná cena 499,00 € 429,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Výpredaj - špeciálne ponuky, jednotlivé položky a špeciálne ponuky

V predaji AL-KO nájdete rozsiahly výber reklamného tovaru, jednotlivých položiek a špeciálnych ponúk. Či už kosačky na trávu, vyžínače, vertikutátory, motorové píly alebo rôzne doplnky: V predaji ponúkame atraktívne ponuky za nízke ceny po celý deň. Nájdete tu správne záhradné náradie pre každú potrebu.

V súlade s našim heslom "Kvalita pre život" vám náš predaj AL-KO ponúka nekompromisnú kvalitu za bezkonkurenčné ceny. Najlepšia vec, ktorú musíte urobiť, je okamžite nakupovať a získať obrovské zľavy. Keďže sú niektoré záhradné náradie jedinečné, nemôžeme bohužiaľ zaručiť dlhšiu dostupnosť. Akčné ceny sú možné iba u online objednávok, nevzťahujú sa na nákupy v našej predajni.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.