Pri starostlivosti o záhradu, rovnako ako pri údržbe parkov a krajiny, záleží na vhodne zvolenom záhradnom náradí. Pílenie stromov a následné spracovanie dreva uľahčí výkonná reťazová píla, tvarovanie živého plota zase poriadne nabrúsené záhradné nožnice. Profesionálni aj hobby záhradníci radi siahnu po záhradnom náradí AL-KO. Vďaka svojej kvalite, ktorú potvrdil rad skúšobných ústavov, obstoja naše produkty aj v náročných podmienkach. Nerobte kompromisy a vyberte si záhradný stroj, ktorý bude pre vás najvhodnejší.

Vysávače a fúkače lístia: Jednoducho odfúknete alebo vysajete listy a zbytky trávy

Vysávače a fúkače lístia

Reťazové píly: Príslušenstvo pre reťazové píly

Reťazové píly

Príslušenstvo

  • Náhradné diely pre reťazové píly
  • Špičkové vybavenie
  • Najvyššie nároky na kvalitu

Príslušenstvo pre údržbu zelene: Originálne príslušenstvo pre záhradné náradie

Príslušenstvo pre údržbu zelene

Príslušenstvo

  • Originálne príslušenstvo
  • Náhradné diely
  • Priamo od výrobcu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.