Platobné metódy

Platobné metódy

V našom obchode môžete ľahko platiť rôznymi spôsobmi platby

Sme si vedomí problému zabezpečenia na internete, a preto šifrujeme vaše údaje v objednávkovom procese pomocou protokolu SSL. Dáta kreditných kariet neukladáme.


Platba vopred

Po dokončení objednávky od nás obdržíte potvrdenie vrátane podrobností pre vašu platbu bankovým prevodom. Akonáhle bude objednávková čiastka zaplatená na náš účet, okamžite odosielame objednaný tovar na vami zvolenú adresu.

Ako variabilný symbol uveďte číslo vašej objednávky.


PayPal

PayPal vám ponúka jednoduché, rýchle a bezpečné online platby. Táto platobná možnosť vyžaduje potvrdenie vašim užívateľským menom a heslom. Objednávku môžete dokončiť na dve kliknutia. Ešte nemáte účet PayPal? Zaregistrujte sa zadarmo tu.


Kreditná karta (Master Card/VISA)

Master Card a Visa ponúkajú dvojfázové overenie pre ešte bezpečnejšie online platby kreditnou kartou. Účelom týchto metód overovania je znížiť riziko podvodu a zlyhania platieb v dôsledku zneužitia karty. Pre overenie, že transakcia bola vykonaná oprávneným držiteľom karty, je vyžadovaný osobný bezpečnostný kód. Pri platbe sa automaticky objaví okno banky, ktorá kartu vydala. Do označeného poľa vložíte osobný bezpečnostný kód, a tým sa identifikujete ako právoplatný držiteľ karty. Proces je porovnateľný so zadaním PIN v bankomate. Platba z vášho účtu je vykonaná pri dokončení objednávky. Ďalšie informácie získate kliknutím na príslušné logo poskytovateľa Master Card alebo Visa.


 


Dobierka

Pokiaľ zvolíte formu platby dobierkou, vykonáte platbu pri doručení zásielky prepravcom. Táto služba je spoplatnená paušálnym poplatkom 30 Kč, ktorý je vyúčtovaný v poslednom kroku objednávkového procesu.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.