Tiráž

Tiráž


AL-KO KOBER Slovakia spol. s r. o.

Horny dvor 2/1514
900 27 Bernolakovo
Slovensko

Fon: (+421)2/4599-4112
Fax: (+421)2/4564-8117
Email: info.sk@al-ko.com


Právne pokyny
Právne upozornenie na ochranu údajov: Všetky osobné údaje zverejňované na internetovej stránke firmy AL-KO KOBER SE sa ukladajú, spracovávajú a prípadne odovzdávajú ďalej v rámci podnikateľskej skupiny AL-KO výlučne kvôli opatrovaniu vašich individuálnych údajov, zasielaniu informácií o produktoch alebo rozširovaniu servisnej ponuky. Firma AL-KO KOBER SE vás ubezpečuje, že so všetkými údajmi zaobchádzame v súlade s platnými predpismi Zákona o ochrane osobných údajov.

Autorské práva
Firma AL-KO si vyhradzuje všetky práva na texty, obrázky, grafiky, zvukové súbory a animácie, ktoré boli použité sa vytvorenie jej internetových stránok. Tieto prvky podliehajú v najširšej miere ochrane autorských práv a ustanoveniam iných ochranných zákonov. Čiastočne podliehajú prvky použité na vytvorenie stránkok aj autorským právam tretích osôb. Obsah internetových stránok firmy AL-KO sa nesmie bez povolenia spoločnosti AL-KO Kober SE kopírovať, rozširovať, meniť ani sprístupňovať tretím osobám na komerčné účely. Výnimkou z toho sú súbory, ktoré ponúka firma AL-KO na svojich internetových stránkach vyslovene na stiahnutie a zverejnenie.

Symboly výrobců
Slovné a obrázkové symboly výrobcu na internetových stránkach firmy AL-KO sú väčšinou právne chránené trhovou značkou. Platí to najmä pre logá, názvy produktov a označenia typov.

Žiadna záruka, zrušenie nároku na záruku
Internetové stránky firmy AL-KO boli vytvorené s maximálnou svedomitosťou. Napriek tomu nedokáže firma AL-KO ručiť za bezchybnosť a presnosť informácií uverejňovaných na týchto stránkach. Firma AL-KO vylučuje akúkoľvek záruku za škody, ktoré vzniknú priamo alebo nepriamo používaním tejto internetovej stránky, pokiaľ neboli tieto spôsobené úmyselne alebo hrubou nedbanlivosťou firmy AL-KO alebo jej výkonnými zástupcami. Sťahovanie súborov a zadávanie osobných údajov sa vykonáva na vlastnú zodpovednosť užívateľa.

Upozornenie
Rozsudkom z 12. mája 1998 rozhodol Krajinský súd v Hamburgu, že uverejnením odkazu na internetovú stránku zodpovedá alebo spoluzodpovedá subjekt, ktorý odkaz zverejnil, za obsah stránky, ku ktorej poskytol odkaz. Podľa KS sa dá tomu zabrániť iba tak, ak sa firma jasne dištancuje od obsahu týchto stránok. Na našich internetových stránkach je uložených množstvo odkazov na iné internetové stránky. Chceme jasne zdôrazniť skutočnosť, že nemáme v žiadnom prípade vplyv na obsah stránok, ku ktorým sa viažu tieto odkazy. Preto sa dištancujeme od všetkých obsahov týchto stránok a nepovažujeme ich obsah za vlastný. Toto vyhlásenie platí pre všetky odkazy a obsahy stránok, ku ktorým sa viažu naše odkazy.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.