Nakupujte záhradnú techniku online bez rizika
Vrátenie, zrušenie a reklamácia

Objednávkou v e-shope AL-KO neriskujete. Ak nie ste s kúpeným produktom spokojný, alebo ste omylom objednali nevhodný produkt, žiadny problém...

Vrátenie produktu 

Pre vrátenie zakúpeného produktu vyplňte online formulár.

Vrátenie možno vykonať z rôznych dôvodov:
| Odstúpenie od zmluvy
| Reklamácie
| Vrátenie
| Oprava
| Likvidácia

Formulár Vrátenie produktu >

Dôležité informácie pre vrátenie produktov a príslušenstva s Lithium-Iontovým akumulátorom

Preprava Li-Ion akumulátorov je regulovaná na národnej aj medzinárodnej úrovni zákonom o nebezpečnom tovare. Tieto pravidlá platia pre každú súkromnú aj obchodnú zásielku, vrátane vrátenia tovaru. Okrem jednotlivých akumulátorov sú týmito pravidlami ovplyvnené aj produkty so zabudovanými alebo pevne zastavanými akumulátormi.

Dôležité:
Na každej zásielke, ktorá obsahuje Li-Ion akumulátor, musí byť uvedené, že sa jedná o potenciálne nebezpečný tovar. Odosielateľ je zodpovedný za správne označenie zásielky!

Odstúpenie od zmluvy

Ak ste si objednali chybný produkt, nebo nie ste s Vašou objednávkou spokojní, môžete tovar vrátiť do 14-tich dní bez udania dôvodu. Po dohodnutom zrušení kúpnej zmluvy, zašlite prosím tovar na našu adresu, aby sme  mohli vykonať  kontrolu, či je tovar v poriadku a či nebol používaný. Akonáhle dostaneme Vašu zásielku s tovarom, a všetko bude v poriadku, okamžite Vám vrátime peniaze. Berte prosím na vedomie, že vrátenie peňazí je založené na spôsobe platby, pri Vašom nákupe. Vami objednaný tovar môžete použiť iba pre testovanie porovnateľné s testovaním v kamennom obchode. V prípade ďalšieho použitia si vyhradzujeme právo požadovať primeranú náhradu.

Právo na odstúpenie od zmluvy >

Vrátenie peňazí

Akonáhle dostaneme vyplnený  formulár a zásielku s tovarom, vrátime Vám peniaze do niekoľkých dní. 

Výpočet výšky vrátenej sumy:
Netto čiastka za tovar
+ DPH 
+ poštovné / prepravné  (ak sú splnené podmienky )
- x % náhrada v prípade použitia produktu (ak sú splnené podmienky)
= výška vrátenej sumy

Vyplňte formulár na vrátenie zakúpeného produktu AL-KO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.