Prihlásenie k odberu spravodaja AL-KO

Zpravodaj AL-KO | Přihlášení k odběru zpravodaje

Newsletter - prihlásenie k odberu spravodaja AL-KO

Využite všetky výhody spravodaja AL-KO:

|
Získajte poukaz v hodnote 10 € na nákup v našom e-shope (minimálna hodnota objednávky: 50 €)
| Buďte prví, kto sa dozvie o našich novinkách a akciách
| Dostávajte pravidelne tipy a nápady na údržbu vašej záhrady
| Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky, zľavy a súťaže
|
Všetko je úplne zadarmo a doručené priamo do vašej e-mailovej schránky

Pokiaľ už nechcete dostávať náš pravidelný spravodaj, môžete sa kedykoľvek odhlásiť.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.