Prihlásenie k odberu spravodaja AL-KO

Zpravodaj AL-KO | Přihlášení k odběru zpravodaje

Newsletter - přihlášení k odběru zpravodaje AL-KO

Využijte všechny výhody zpravodaje AL-KO:

|
Získejte poukaz v hodnotě 250 Kč na nákup v našem e-shopu (minimální hodnota objednávky: 1.500 Kč)
| Buďte první, kdo se dozví o našich novinkách a akcích
| Dostávejte pravidelně tipy a nápady pro údržbu vaší zahrady
| Nenechte si ujít žádné speciální nabídky, slevy a soutěže
|
Vše je zcela zdarma a doručeno přímo do vaší e-mailové schránky

Pokud již nechcete dostávat náš pravidelný zpravodaj, můžete se kdykoliv odhlásit.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.