Doručenie a náklady na dopravu

Všetky produkty

  • U objednávok do 50 EUR účtujeme paušálnu sadzbu 4,90 EUR za objednávku.
  • Objednávky s čiastkou presahujúcou 50 EUR sú od týchto nákladov na dopravu oslobodené.Pri platbe na dobierku účtujeme paušálny poplatok 2 EUR.

  • Objednávka

Doba trvania vašej objednávky závisí od požadovaného spôsobu platby. V prípade platby PayPal, kreditnou kartou alebo dobierkou, odosielame objednávku do 24 hodín v pracovné dni od pondelka do piatku. Objednávky, ktoré obdržíme v pracovný deň do 12:00 hod, sú obvykle zabalené a odoslané v rovnaký deň. V prípade platby vopred je zásielka odoslaná ihneď po prijatí platby na bankový účet AL-KO. Spravidla neodosielame objednávky v sobotu a nedeľu.

Aktuálny stav vašej objednávky môžete zistiť kedykoľvek online. Prihláste sa do obchodu pomocou vášho účtu. Následne môžete zistiť, v akom stave sa vaša objednávka nachádza - či sa stále vybavuje, alebo už bola odovzdaná do prepravy na doručenie.

Doručenie

Zásielky doručujeme iba na území Slovenskej republiky.

Aby sme vám mohli ponúknuť najlepšie možné služby, poverili sme pre vás renomovaných poskytovateľov prepravných služieb. Zásielky v celkovej hmotnosti do 40 kg vám doručíme ako bežný balíček spoločností DPD. Zásielky s hmotnosťou nad 40 kg vám budú doručené na palete aj prepravcom DPD. Po odoslaní objednávky z nášho skladu obdržíte e-mail s odkazom na sledovanie vašej zásielky. Tak máte vždy prehľad, kde sa zásielka nachádza a kedy ju bude prepravca doručovať na vami zvolenú adresu.

Zásielka

Balíkové zásielky sú doručované spoločnosťou DPD od pondelka do soboty. Paletové zásielky, ktoré obsahujú veľké a ťažké zariadenia, sú doručované nákladnými automobilmi spoločnosti DPD až na hranicu vášho pozemku, alebo na blízku komunikáciu. Majte na pamäti, že žiadny dopravca nemôže vybaľovať, inštalovať, alebo montovať vami objednané zásielky. Pri zadávaní objednávky nezabudnite uviesť telefónne číslo, na ktorom budete počas dňa k zastihnutiu, aby sa s vami mohol prepravca dohodnúť na vhodnom termíne doručenia. Zásielky sú doručované v pracovné dni od pondelka do piatku v rozmedzí 8:00 hod až 18:00 hod. Pokiaľ vás dopravca nebude informovať do 3 pracovných dní od vytvorenia objednávky, prosíme, kontaktujte náš zákaznícky servis.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.