AKU fúkač LB 1860

Číslo produktu: 113922 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • 18 V lítium-iónová batéria (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)
  • Indikátor nabitia batérie v rukoväti
  • Výkonný fukár na lístie s axiálnym ventilátorom
  • Pohodlná rukoväť s mäkkým povrchom na dotyk na pohodlnú prácu
  • S tlačidlom na dočasné zvýšenie výkonu
  • Bezdrôtová a nezávislá prevádzka
  • Objem vzduchu 450 m3/h

Akumulátorový fúkač lístia AL-KO LB 1860 - 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE 
Akumulátorový fukár na lístie LB 1860 vám ponúka bezdrôtové, beznámahové a ekologické záhradnícke potešenie. Ľahké a praktické zariadenie umožňuje flexibilnú prácu bez ťažkopádneho napájacieho kábla, bez benzínu, a teda bez výfukových plynov. Vďaka prídavnej funkcii boost pre vyšší výkon môžete bez námahy odstraňovať suché lístie z rovných povrchov.

 

Technické údaje akumulátorového fukára na lístie AL-KO LB 1860
Akumulátorový fúkač lístia AL-KO LB 1860 pracuje s rýchlosťou vzduchu až 165 km/h. Môžete si vybrať medzi úsporným režimom pre prácu šetriacu batériu a režimom Power pre extra výkon. Fukár na lístie vám okrem iného ponúka vysokú úroveň komfortu vďaka pohodlnej rukoväti s mäkkým povrchom a praktickému zaveseniu na zadnej strane. Vďaka hmotnosti len 1,8 kg (bez batérie) je zaručená práca bez únavy. Výkonný axiálny ventilátor zaznamenáva objemový prietok 450 m³/h. 

S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami. V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania prázdnej batérie 60 až 130 minút. Pre ešte rýchlejšie nabíjanie je možné použiť aj rýchlonabíjačku FC100 Li). Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

 

Kúpiť akumulátorový fúkač lístia AL-KO LB 1860 
Akumulátorový fukár na lístie AL-KO LB 1860 si môžete kúpiť priamo v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to ideálny partner pre ľahkú a praktickú prácu v záhrade.
 

 

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Hmotnosť netto v kg 1.8 KG
Max.prevádzka 2,5Ah Aku v min. 17 MIN
Nabíjací čas 4Ah Aku v min. 95 MIN
Nabíjací čas 2,5Ah Aku v min. 60 MIN
Rozmer výška v cm bez kartóne 26 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 91 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 15 CM
Možnosť vysávanie lístia? nie
Rýchlosť vzduchu při foukání 162 M/S
Objem vzduchu v m³ / h 450 MQH
Dĺžka krabice v cm 47 CM
Kompatibilná batéria 113893, 113894, 113895, 113896
Prípojka potrubia 2
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 27 MIN
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO
Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 34 MIN
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.04MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (124.17KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.