AKU multitool AL-KO MT 40

Číslo produktu: 113611 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Multifunctional power unit for tree, hedge and lawn care (attachments not included)
  • Lightweight
  • Silent, emission-free
  • Model from the AL-KO 36 V family (battery & charger sold separately)
Základná jednotka pre rôzne práce na záhrade.Flexibilná a šetrná k životnému prostrediu, bez kábla a vďaka akumulátorovej technológii a bez škodlivín a veľmi tichá.

Model zo série EnergyFlex dodávaný pretobez akumulátora a nabíjacej stanice. Rýchla a jednoduchá montáž- pohodlná a šikovná pri prevádzke.

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Hmotnosť netto v kg 1 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 105 CM
Hmotnosť brutto v kg 1.76 KG
Dĺžka krabice v cm 108 CM
Kompatibilná batéria 113280, 113524
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.66MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.