AKU pílka PS 1815

Číslo produktu: 113923 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Veľmi ľahká píla na rezanie a orezávanie
  • 18 V lítium-iónová batéria (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)
  • Jednoduchá a bezpečná práca vďaka odnímateľnej rukoväti
  • Obsahuje tri pílové listy na drevo, kov a plast
  • S integrovaným pracovným svetlom LED
  • Jednoduchá výmena pílového listu bez použitia náradia

Ručná akumulátorová píla AL-KO PS 1815 - 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE 

Akumulátorová ručná píla AL-KO PS 1815 poskytuje dokonalú podporu pri ľahkom a presnom rezaní a údržbe záhrady. Všestranné použitie, pretože súčasťou balenia sú 3 pílové listy na spracovanie dreva, kovu a plastov. Práca nezávislá od siete a bez emisií. Váš dokonalý malý, ľahký pomocník pri pílení v domácnosti a záhrade. PS 1815 je napájaný 18 V akumulátorom AL-KO BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE. V prípade potreby môžete tento systém batérií použiť na prevádzku rôznych nástrojov AL-KO s jednou a tou istou batériou - a ušetriť peniaze.

Technické údaje ručnej akumulátorovej pílky AL-KO PS 1815

S našou ľahkou a všestrannou akumulátorovou ručnou pílou môžete vykonávať menšie rezné práce s dĺžkou rezu do 150 mm. Odnímateľný protišmykový kryt umožňuje bezpečnú a plynulú prácu. Integrované pracovné svetlo LED vám pomôže dosiahnuť čistý strih aj za zhoršených svetelných podmienok. S rýchlosťou otáčok 2500 za minútu pracujete efektívne a nízka hmotnosť len 1,5 kg (vrátane batérie) prispieva k pohodlnej práci. Viacnásobné výhody vďaka výmene pílového listu bez použitia náradia drevo - plast - kov.

S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami. V závislosti od kapacity batérie sa prázdna batéria nabíja 60 až 130 minút. Pre ešte rýchlejšie nabíjanie je možné použiť aj rýchlonabíjačku FC100 Li. Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpiť ručnú aku pílku AL-KO PS 1815  

Akumulátorovú ručnú pílu AL-KO PS 1815 si môžete kúpiť priamo v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to ideálny partner pre ľahkú a praktickú prácu v záhrade. 

 

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113923
EAN 4003718062472
Hmotnosť netto v kg 1.2 KG
Počet otáčok v ot./min 2500
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Kompatibilná batéria 113893, 113894, 113895, 113896
Nabíjací čas 2,5Ah Aku v min. 60 MIN
Nabíjací čas 4Ah Aku v min. 95 MIN
Max.prevádzka 2,5Ah Aku v min. 65 MIN
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 104 MIN
Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 130 MIN

Cutting System

Dĺžka noža v cm 15 CM
Šírka rezu v mm 80 MM

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (4.22MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (100.69KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.