AKU plotostrih AL-KO HT 2000

Číslo produktu: 113700 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 28.08.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahké akumulátorové nožnice na živý plot 20 V / 2,5 Ah Li-Ion z rodiny AL-KO 18 V
  • Vrátane batérie a nabíjačky
  • Diamantom brúsená bezpečnostná čepeľ dlhá 45 cm
  • Práca bez únavy vďaka dobrému vyváženiu prístroja a tichej prevádzke
  • Odolné, robustné puzdro s pogumovanou rukoväťou pre pohodlnú prácu
  • Vrátane ochranného krytu čepele

 

Akumulátorové nožnice na živý plot AL-KO HT 2000 – nezávislé, pohodlné, ľahké

S akumulátorovými nožnicami na živý plot AL-KO HT 2000 s diamantom brúsenou čepeľou je pre vás strihanie živých plotov jednoduché – bez ohľadu na elektrinu alebo benzín. Veľmi ľahké a od siete nezávislé nožnice na živý plot vám poskytujú pohodlný rozsah činnosti bez zamotaných káblov a eliminuje riziko náhodného prestrihnutia elektrického kábla. HT 2000 je napájaný batériou z rodiny AL-KO 18 V. V prípade potreby môžete s jednou a tou istou batériou prevádzkovať rôzne zariadenia AL-KO 18 V – a ušetriť tak peniaze.

Technické údaje akumulátorových nožníc na živý plot AL-KO HT 2000

Protibežná, diamantom brúsená bezpečnostná čepeľ má reznú dĺžku 45 cm a čistý rez bez zaseknutia. Hrúbka rezu je 14 mm. Akumulátorové nožnice na živý plot HT 2000 s hmotnosťou len 2,0 kg vrátane batérie sú výrazne ľahšie ako ktorýkoľvek benzínový model. Zariadenie s elektromotorom s nízkymi vibráciami a dobrým rozložením hmotnosti, ako aj ergonomickými rukoväťami umožňuje dokonale vyvážené vedenie zariadenia a prácu bez únavy. Vysokokvalitné, robustné plastové puzdro zaručuje dlhú životnosť. Na jedno nabitie AL-KO 18 V Li-ion akumulátora 20 V/2,5 Ah môžete pracovať až 45 minút. Prázdnu batériu je možné dobiť za cca 50 minút. Li-ion batéria je dlhotrvajúca, nenáročná na údržbu, nedochádza k samovybíjaniu a nemá pamäťový efekt. Batéria je vhodná pre všetky zariadenia z rodiny AL-KO 18 V (nie je vhodná pre 18 V Bosch Home&Garden).

Kúpte si akumulátorovú kosačku na trávu AL-KO HT 2000 a alternatívy

Vyžínač trávy HT 2000 si kúpte už teraz v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113700
EAN 4003718059779
Hmotnosť netto v kg 1.7 KG
Hmotnosť brutto v kg 2.1 KG
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 6.2 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 46 CM
Počet otáčok v ot./min 2200
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 87
Produktový rad Easy
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V
Kompatibilná batéria 113559, 113698
Počet slotov na akumulátor 1 ST

Cutting System

Dĺžka rezu v mm 450 MM
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž

Handle system

Nastaviteľná rukoväť nie

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (4.54MB)
Pred. č.: 113698 Obmedzené množstvo
99,90 €
Pred. č.: 113559 Nedostupné 28.08.2024
49,90 €
Pred. č.: 113560 Skladom
29,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.