AKU plotostrih AL-KO HT 2000

Číslo produktu: 113700 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Lehké, obratné nože s dĺžkou lišty 45 cm, pohodlný úchop a kvalitné spracovanie z radu EASY FLEX
  • Bezhlučná a bezemisní péče o Váš živý dej
  • Diamantem broušené nože
  • 20 Voltový Li-Ion akumulátor: krátka doba nabíjania, dlhá životnosť
  • Batérie a nabíjačky sú súčasťou balenia

Dokonalý štýl pre váš živý príbeh, bez emisií a bez prekážok v kábli - v obvyklom AL-KO kvalitě. To tvorí ľahké a obratné nôžky na živý plot z radu EASY FLEX.


Akumulátorové nože na živý plot HT 2000 - kompletné riešenie vrátane akumulátorov a nabíjačiek


S akumulátorovými nožmi AL-KO HT 2000 s diamantom broušenými nohami vám pôjde údržba živého plotu rýchlo od ruky. Žací lišta z kvalitného materiálu s dĺžkou 45 cm na presný a bezpečný stríh.
Každá akum - mnoho pomocníkov pre vašu záhradu: HT 2000 je súčasťou vašej rodiny EASY FLEX. Preložený akumulátor a nabíjačka môžete použiť pre ďalšie prístroje série EASY FLEX, ktoré je možné kúpiť za výhodnú cenu bez aku a nabíjačky.


Technické detaily AL-KO HT 2000 Li-Ion

Protiběžné, diamantové broušené nože s dĺžkou 45 cm zaisťujú čistý pár vetvičiek až do priemeru 14 mm.


Akumulátorové nože HT 2000 na s pouhými 2,0 kg (vrátane batérií) vytvárajú LEHCI než kedykoľvek benzínový typ. Nízkovibrační elektrický motor, dobré vyvážiace prístroje a ergonomicky tvarované držadlo zaisťujúce bezpečné a neunavujúce ovládacie stroje, najmä pri práci vo väčších výškach. Vysoce kvalitné, robustné spracovanie zaisťuje dlhú dobu výroby.
S plne nabitým Li-Ion 20 V / 2,5 Ah akumulátor môžete pracovať až 45 minút. Nabíjanie akumulátorov potom trvá iba asi 50 minút. Ak máte k dispozícii ďalšie akumulátory, môžete teda pracovať takmer vždy. Li-Ion akumulátory majú dlouhou životnosť, sú bezúdržbové, netrpí samovybíjanie ani pamäťový efekt.

Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je iba orientačná a používaná na mnohých faktoroch (teplota, hustota živého plotu atď.).


Akumulátorové nůžky HT 2000 Kde kúpiť & Alternativy

Akumulátorové nože HT 2000 Li-Ion si môžete kúpiť priamo v našom Webshope alebo u našich predajcov. Ak sháníte výkonnejšie nože na živý plot s funkčnou lištou a nevadí vám elektrický kábel, mohli by sme vám odporučiť napríklad model HT 550.


Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Produktový rad Easy
Typ noža brúsený diamantom
Akumulátorová rada AL-KO EASY FLEX 20V max.
Kompatibilná batéria 113559|113698
Hodnota K (m/s^2) 1
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Počet otáčok v ot./min 2200
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 6 CM
Typ pohonu AKU
Hodnota vibrácií (m/s^2) 2.5
Dĺžka rezu v mm 450 MM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 46 CM
Hmotnosť netto v kg 1.7 KG
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž
Maximálna šírka rezu v mm 14 MM
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 90
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 87
Maximálne napätie V 20 V
Akustický výkon LwA [dB (A)] 84
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Potvrdenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.