AKU plotostrih AL-KO HT 2050

Číslo produktu: 113634 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
10% zľava z doporučenej ceny 139,00 €
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahké, obratné nožnice s dĺžkou lišty 51 cm, pohodlným úchopom a kvalitným spracovaním z radu 18 V
  • Bezhlučná a bezemisné starostlivosť o Váš živý plot
  • Diamantom brúsené nože
  • 20 voltovej Li-Ion akumulátor: krátka doba nabíjania, dlhá životnosť
  • Batérie a nabíjačka je súčasťou balenia

Perfektný strih pre váš živý plot, bez emisií a bez prekážajúcich káblov - v obvyklej AL-KO kvalite. To predstavujú ľahké a obratné nožnice na živý plot z radu 18 V.


Akumulátorové nožnice na živý plot HT 2050 - kompletné riešenie vrátane akumulátora a nabíjačky


S akumulátorovými nožnicami AL-KO HT 2050 s diamantom brúsenými nožmi vám pôjde údržba živého plota rýchlo od ruky. Žacia lišta z kvalitného materiálu s dĺžkou 51 cm pre presný a bezpečný strih
Jeden akumulátor - veľa pomocníkov pre Vašej záhradu: HT 2050 je súčasťou Vašej rodiny 18 V. Priložený akumulátor a nabíjačku môžete použiť pre ďalšie prístroje radu 18 V, ktoré je možné kúpiť za výhodnú cenu bez aku a nabíjačky.


Technické detaily AL-KO HT 2050 Li-Ion

Protibežné, diamantom brúsené nože s dĺžkou 51 cm zaistí čistý strih vetvičiek až do priemeru 15 mm.


Akumulátorové nožnice HT 2050 sú s iba 2,8 kg (vrátane batérie) výrazne ľahšia ako akýkoľvek benzínový typ. Nízkovibračnej elektromotor, dobré vyváženie prístroje a ergonomicky tvarované držadlo zaisťujú bezpečné a neunavujúci ovládanie stroja, najmä pri práci vo väčšej výške. Vysoko kvalitné, robustné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť výrobku.
S plne nabitým Li-Ion 20 V / 2,5 Ah akumulátorom môžete pracovať až 45 Minút. Nabitie akumulátora potom trvá iba asi 50 Minút. Ak máte k dispozícii ďalší akumulátor, môžete teda pracovať takmer nepretržite. Li-Ion akumulátory majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové, netrpia samovybíjaním ani pamäťovým efektom.

Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je len orientačná a závisí od mnohých faktorov (teplota, hustota živého plota atď.).


Akumulátorové nožnice HT 2050 Kde kúpiť & Alternatívy

Akumulátorové nožnice HT 2050 Li-Ion môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u našich predajcov. Pokiaľ zháňate výkonnejší nožnice na živý plot s dlhšou lištou a nevadí vám elektrický kábel, mohli by sme vám odporučiť napríklad model HT 700.


...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113634
EAN 4003718058857
Hmotnosť netto v kg 2.5 KG
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 6.2 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 67.2 CM
Hmotnosť brutto v kg 3.96 KG
Počet otáčok v ot./min 2200
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 87
Produktový rad Easy
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V
Kompatibilná batéria 113559, 113568
Počet slotov na akumulátor 1 ST

Cutting System

Dĺžka rezu v mm 510 MM
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž

Handle system

Nastaviteľná rukoväť nie

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.96MB)
Pred. č.: 113559 Obmedzené množstvo
49,90 €
Pred. č.: 113560 Skladom
29,90 €
Pred. č.: 113698 Obmedzené množstvo
99,90 €
Pred. č.: 113858 Nedostupné
Doporučená predajná cena 52,90 € 44,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.