Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

AKU vyžínač AL-KO GT 2000

Číslo produktu: 113701 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahký, cenovo výhodný model z radu 18 V
  • Jednoduché ovládanie, bez prekážajúceho kábla a bez emisií
  • Tichá strunová kosačka pre každú dennú dobu </ li>20 voltovej Li-Ion akumulátor: krátka doba nabíjania, dlhá životnosť
  • Batérie a nabíjačka sú súčasťou balenia

Zákazníci tiež často kupujú...

119,00 €
Tento produkt

Celková cena za všetky produkty

168,90 € *


Ohľaduplný nástroj ako pre obsluhu, tak aj pre prírodu: tichý a bez emisií, to sú strunové akumulátorové kosačky AL-KO.


AL-KO GT 2000 akumulátorová strunová kosačka

Strunová kosačka AL-KO GT 2000 Li-Ion z radu výrobkov 18 V s perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej AL-KO kvalite. Bez výfukových splodín a bez hluku odvedie táto obratná strunová aku-kosačka svojou prácu v každej záhrade. Nízka hmotnosť spolu s nastaviteľnou rukoväťou uľahčí precízne pokosenie v každej polohe a vo všetkých rohoch Vašej záhrady.


Technické detaily AL-KO GT 2000 Li-Ion

S iba 1,9 Kg vrátane akumulátora a ergonomickým, nastaviteľným držadlom predstavuje AL-KO GT 2000 Li-Ion vysoko mobilného, ​​ľahkého a obratného pomocníka pre každú záhradu. Strunová hlava s rozpätím struny 25 cm a s ochranným krytom sa postará o precízne pokosenie u kraja trávniku, pod krovinami a okokol múrov. 20 voltová Li-Ion akumulátor s dlhou životnosťou je nabitý za cca 50 minút. S poloautomatickým nastavením dĺžky struny docielite vytiahnutie struny jednoducho poklepom o zem.


Poznámka k uvádzaným plochám na kosenie a dobe prevádzky na batériu: Údaje sú iba orientačné a závisí na mnohých faktoroch (výška, vlhkosť a hustota trávy, sklon terénu atď.).

Kompaktný akumulátorová strunová kosačka od firmy AL-KO je ideálny vstupný model do sveta aku náradia. Vďaka tichému chodu zostanú Vaši susedia nerušení, v akúkoľvek dennú dobu.


Jeden akumulátor - veľa pomocníkov pre Vašej záhradu: GT 2000 je súčasťou Vašej rodiny 18 V. Priložený akumulátor a nabíjačku môžete použiť pre ďalšie prístroje radu 18 V, ktoré je možné kúpiť za výhodnú cenu bez aku a nabíjačky.


AL-KO GT 2000 Kde kúpiť & Alternatívy

Akumulátorovú strunovú kosačku AL-KO GT 2000 Li-Ion môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u našich predajcov. Pokiaľ zháňate ľahkou a obratnou aku strunovú kosačku, je pre Vás AL-KO GT 2000 správna voľba. Pokiaľ zháňate aku strunovú kosačku pre väčšiu plochu, odporúčame Vám napr. AL-KO GT 4030.


Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V
Hmotnosť netto v kg 1.5 KG
Teleskopická rukoväť nie
Max.prevádzka 2,5Ah Aku v min. 40 MIN
Hmotnosť brutto v kg 1.8 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 115 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 17.5 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 13.5 CM
Typo žacej hlavy klasický
Nastavenie závitu automaticky
Priemer struny v mm 1.65 MM
Dĺžka struny v cm 300 CM
Nastaviteľná rukoväť áno
Dĺžka krabice v cm 91 CM
Kompatibilná batéria 113559, 113698
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Deliteľná hriadeľ nie
Žacieo ústrojenstvo (Ø v mm) 25 MM
Pracovná šírka struny v cm 25 CM
Produktový rad Easy
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (4.22MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.