AKU vyžínač AL-KO GT 4030 Li

Číslo produktu: 113608 Skladom
expected to be with you on 20.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Silný 40 V akumulátor série EnergyFlex na vyžínanie bez emisií
  • Maximálne tiché vyžínanie v každom dennom čase
  • Pohodlná obsluha s Tipp-automatikou & flexibilnou prídavnou rukoväťou
  • Precízny strih vďaka otočnej hlavici vyžínača
  • Veľká šírka záberu, vrátane náhradnej cievky so strunou

Zákazníci tiež často kupujú...

89,90 €
Tento produkt
149,00 €
Skladom
169,00 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

407,90 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

 

Vyžínanie šetrné voči človeku a životnému prostrediu: tiché a bez emisií akumulátorovými vyžínačmi AL-KO, flexibilnými šampiónmi medzi kosačkami pre všetky okraje trávnika a zákutia.

 

Akumulátorový vyžínač GT 4030 – precízna údržba trávnika pre Vašu záhradu

 

AL-KO GT 4030 Li-Ion zo série EnergyFlex presviedča perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Bez emisií a ticho robí tento silný akumulátorový záhradný vyžínač svoju prácu v domácich záhradách. Vysoký výkon akumulátora v kombinácii s veľkou šírkou záberu a ľahkou obsluhou vďaka flexibilnej reznej hlavici, nastaviteľnému doplnkovému držadlu a Tipp-automatike Vám uľahčí precízne, časovo úsporné vyžínanie všetkých plôch, okrajov a zákutí Vašej záhrady.

Technické detaily akumulátorového vyžínača AL-KO GT 4030 s Li-Ion akumulátorom

 

Silný 40 V akumulátor s intervalom prevádzky od 60 do 80 min a šírka záberu 30 cm sa pri AL-KO GT 4030 Li-Ion postarajú o efektívne vyžínanie aj veľkých plôch. Li-Ion akumulátor s dlhou životnosťou je nabitý za cca 90/120 min. Silný vyžínač pre Vašu záhradu má dostatok energie, aby presne dočistil aj náročnejšie miesta. Pritom sa flexibilná strunová hlavica, otočná o 180 stupňov, s chráničom rastlín postará o najväčšiu precíznosť na okrajoch trávnika, pod kríkmi a popri stenách. Pomocou Tipp-automatiky ľahko nastavíte optimálnu dĺžku struny počas vyžínania tým, že klepnete hlavicou vyžínača o zem. Je možné individuálne nastavenie pracovnej výšky prostredníctvom teleskopickej hliníkovej tyče.
Vaša voľnosť: výkonný akumulátorový vyžínač od AL-KO je optimálny pre skúsených majiteľov záhrad, ktorí chcú pri práci ušetriť čas. Vďaka maximálne tichému pohonu zostanú Vaši susedia nerušení – môžete vyžínať v ktoromkoľvek dennom čase, nezávisle od povinného dodržiavania pokoja.
Jeden akumulátor, veľa záhradných strojov: GT 4030 je súčasťou Vašej série EnergyFlex. Ak už stroje Energy-Flex vlastníte, vložte akumulátor, ktorý už máte, jednoducho do GT 4030. Ak si kupujete GT 4030 ako prvý zo série, doobjednajte si prosím aj akumulátor a nabíjačku (nie sú súčasťou dodávky). Vaša výhoda: naša dvojročná záruka výrobcu sa bude vzťahovať aj na akumulátor pre tento záhradný stroj.
Poznámka: údaje o veľkosti plochy a intervale prevádzky našich akumulátorových strojov sa môžu líšiť v závislosti od charakteru koseného materiálu (výška trávy, hustota trávy, stupeň vlhkosti, atď.).

AL-KO GT 4030 – kúpiť & alternatívy

 

AL-KO GT 4030 Li-Ion môžete kúpiť u nás v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to perfektný produkt, ak hľadáte silný a precízny akumulátorový vyžínač. Ak potrebujete ľahší, obratný akumulátorový vyžínač s menšou šírkou záberu pre malé zákutia a okraje, odporúčame Vám AL-KO GT 2025.

Naše výhody pre Vás

 

Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na akumulátor tohto stroja. Dátum nákupu: od 01.06.2017.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113608
EAN 4003718058437
Hmotnosť netto v kg 2.4 KG
Teleskopická rukoväť áno
Hmotnosť brutto v kg 4.36 KG
Typo žacej hlavy klasický
Nastavenie závitu automaticky poklepom
Priemer struny v mm 1.5 MM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Deliteľná hriadeľ nie
Pracovná šírka struny v cm 30 CM
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Kompatibilná batéria 113280, 113524
Nabíjací čas 5Ah Aku v min. 120 MIN
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 60 MIN
Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 80 MIN

Cutting System

Dĺžka struny v cm 500 CM

Handle system

Nastaviteľná rukoväť áno

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.45MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (241.59KB)
Pred. č.: 113786 Obmedzené množstvo
39,90 €
Pred. č.: 113524 Skladom
169,00 €
Pred. č.: 113280 Skladom
149,00 €
Pred. č.: 113281 Skladom
49,90 €
Pred. č.: 113349 Nedostupné 24.07.2024
13,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.