Benzínová kosačka AL-KO Premium 470 VS-B

Číslo produktu: 119947 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Komfortní centrální nastavení výšky sečení
  • Plynulá regulace pohonu kol
  • Integrované transportní držadlo pro snadnou manipulaci
  • XXL kola s terénním vzorkem a kuličkovými ložisky pro snadné ovládání
  • 4IN1function (sečení, sběr, mulčování, boční výhoz)
  • Tělo z ocelového plechu s technologií MaxAirflow pro nejlepší vlastnosti sečení a sběru
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť a přehledný easyDrive kokpit

Zákazníci tiež často kupujú...

565,00 €
Tento produkt

Celková cena za všetky produkty

607,80 € *


Vysoký stupeň inovací, moderní design a nadstandardní vybavení. Všechny tyto vlastnosti kombinují naše sekačky řady "Premium". Nejen díky tomu jsou benzínové sekačky AL-KO dokonalým pomocníkem při péči o váš trávník.


Benzínová sekačka Premium 470 VS-B

Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 470 VS-B od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové sekačky zvyšují vybrané komponenty a kvalitní materiály. Sekačky řady Premium - potěšení při práci na vaší zahradě!


Technické údaje benzínové sekačky Premium 470 VS-B

Benzínová sekačka na trávu s pracovní šířkou 46 cm umožňuje efektivní sečení travních ploch až do velikosti 1400 metrů čtverečních. Výšku sečení lze nastavit centrálně v 7 krocích od 30 mm do 80 mm pro dokonalé přizpůsobení vašim požadavkům. Díky benzínovému motoru Briggs & Stratton s výkonem 2,4 kW a pohonem kol s plynulou regulací (od 2,5 do 4,5 km/h), je sečení zahrady i ve svahu velmi snadné. Díky funkci 4INONE lze trávník posekat a dokonale dopravit do sběrného koše o velikosti 70 l, který disponuje ukazatelem stavu naplnění. Další výhodou je možnost mulčování a funkce bočního výhozu. Mimořádně vysoké šasí a skvělá aerodynamika sekačky s technologií MaxAirflow zaručuje úplné naplnění koše, což v důsledku znamená, že koš nemusíte vyprazdňovat tak často, jako je tomu u konkurenčních sekaček. Optimální easyDrive kokpit se snadno přístupnými ovládacími prvky a příjemným polstrováním rukojeti ještě více zpříjemňuje práci při sekání velkých travních ploch. Integrované transportní držadlo je ideální při přepravě sekačky, nebo přenášení sekačky přes překážky. Funkce servisní polohy umožňuje snadný přístup při čištění sekačky a šetří místo při jejím skladování.


Nákup benzínové sekačky Premium 470 VS-B a alternativy

Jednoduše kupte benzínovou sekačku Premium 470 VS-B přímo na našem e-shopu, nebo navštivte autorizovaného prodejce se zahradní technikou. Tato sekačka je účinným pomocníkem pro vaší zahradu za atraktivní cenu. Chtěli byste benzínovou sekačku s větší pracovní šířkou 52 cm a plynulou regulací pohonu kol? Pak doporučujeme benzínovou sekačku Premium 520 VS-B.

Výhody

Plný kôš,menej prestávok

Plný kôš,menej prestávok

Vďaka MaxAirflow-Technology dosiahne pokosená tráva až do zadnej časti zberného koša, čím je plnený až po horný okraj a vyprázdňovať ho musíte menej často.

Je to výškou

Je to výškou

Extra vysoký – to je základ MaxAirflow-Technology. Lebo vďaka extra vysokému oceľovému telesu a extra veľkému vyhadzovaciemu kanálu sa priechod vzduchu zvýšil o 42 percent, čím pokosená tráva nie je oproti štandardným kosačkám hnaná do zberného koša naplocho, ale je vyhadzovaná vo výške do zadnej časti koša. Tým je zberný kôš plnený efektívne bez upchávania vyhadzovacieho kanála. Ďalšie plus: odnímateľná servisná klapka k pohodlnej údržbe kosačky.

Praktický držiak

Praktický držiak

Integrované predné držadlo – ideálne pokiaľ ide o prepravu kosačky, uloženie alebo nadvihnutie cez nerovnosti alebo prekážky.

Exkluzívny kokpit

Exkluzívny kokpit

V rukoväti integrované ergonomické ovládacie prvky. Bowdeny schované v plastovbom púzdre, tak aby boli chránené proti stlačeniu alebo zamotaniu pri kosení napr.v okolí kríkov

Easy to fit Grass Collector

Easy to fit Grass Collector

Thanks to the integrated lip on the collector, it can be easily mounted to the mower.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Výkon v kW 2.4 KW
Šírka záberu v cm 46 CM
Model motora B&S Series 650EXi
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 80 MM
Typ motora 4-taktní
Objem v ccm 163
Počet otáčok v ot./min 2800
Počet valcov motora 1
Automatický sýtič áno
Produktový rad Premium
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Funkcia 4v1
Počet nožov 1 ST
Pohon kolies plynulo nastaveteľný pohon kol
Max Airflow Technology Ja
Funkcia mulčovanie áno
Materiál zberného koša odolná plast
Akustický výkon LwA [dB (A)] 95
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Typ noža brúsený diamantom
Materiál krytu oceľ
Typ pohonu Benzínový
so zberným košom áno
Zber áno
Výkon zariadenia v kW 2.4
Hmotnosť netto v kg 34.6 KG
Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Bočné vyhadzovanie áno
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 85
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Variant krytu kosačky Highline
Hodnota K (m/s^2) 2
Hodnota vibrácií (m/s^2) 6
Pohon kosačky možno vypnúť nie
Objem zberného koša v litroch 70 L
Rýchlosť vpred max. km/h 4.5 KMH
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.