Benzínová kosačka solo® by AL-KO 4238 SP-A

Číslo produktu: 127454 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Jednorýchlostná pohon kolies
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť
  • Veľká XXL kolesá pre ľahký pohyb v tráve
  • Zberný kôš s ukazovateľom stavu naplnenia

Vysoký stupeň inovácie a moderný dizajn. To všetko v sebe spájajú kosačky radu solo® by AL-KO a sú preto Vaším ideálnym partnerom v starostlivosti o trávnik.


Benzínová kosačka solo® by AL-KO 4238 SP-A

Moderné a komfortné, tak sa prezentuje benzínová rotačná kosačka solo® by AL-KO 4238 SP-A od firmy AL-KO. Vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku ponúka táto kosačka najvyššiu kvalitu. Vďaka modernému dizajnu sa nestratí v žiadnej záhrade. Vďaka kvalitným komponentom a použitým materiálom je zaručená dlhá životnosť kosačky. S kosačkou radu solo® by AL-KO sa stane kosenie trávy radosťou.


Technické detaily solo® by AL-KO 4238 SP-A

Obzvlášť obratná a ovládateľná benzínová sekačka.S šírkou záberu 42 cm sa solo® by AL-KO 4238 SP-A postará o efektívne pokosenie menších a stredne veľkých trávnatých plôch - až do veľkosti ca 800 m². Nastavenie výšky kosenia sa vykonáva vpredu pákou u každého kola, vzadu potom centrálne, v rozsahu 30 - 80 mm. Benzínový motor značky AL-KO PRO o výkone 2,1 KW s horným rozvodom ventilov ponúka mimoriadne vysokú účinnosť, ktorá sa prejaví vyšším výkonom a nižšou spotrebou paliva. Spolu s veľkými XL kolesami sa postará o bezproblémové a pohodlné pokosenie Vašej záhrady. Funkcia 3v1 zahŕňa pokosenie trávy, zber do koša a mulčovanie. Komfort obsluhy ďalej zvyšujú ergonomicky tvarované madlo a jednorýchlostný pohon kolies. O optimálnu zber a naplnenia koša sa stará aerodynamicky tvarované telo kosačky.


Benzínová kosačka solo® by AL-KO 4238 SP-A Kde kúpiť & Alternatívy

Benzínové kosačky solo® by AL-KO 4238 SP-A môžete kúpiť priamo v našom webshope alebo u našich predajcov. solo® by AL-KO 4238 SP-A je efektívny pomocník pre Vašej záhradu. Pokiaľ zháňate kosačku s väčším záberom a elektrickým štartérom, môžeme Vám odporučiť napríklad model 4758 VSI.

Technická špecifikácia

101 CM
Značka solo by AL-KO
Výkon v kW 2.1 KW
Šírka záberu v cm 42 CM
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 75 MM
Model motora 027
Rozmer výška v cm bez kartóne 108 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 52 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 139 CM
Objem v ccm 139
Počet otáčok v ot./min 2850
Počet valcov motora 1
Elektrický štart nie
Funkcia mulčovanie áno
Automatický sýtič áno
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Objem palivovej nádrže v l 0.9 L
Výkon zariadenia v kW 2.1
Produktový rad Comfort
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Max Airflow Technology Nein
Priemer predného kolesa v mm 180 MM
Hmotnosť brutto v kg 35.2 KG
Funkcia 3v1
Priemer zadného kolesa v mm 220 MM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Objem zberného koša v litroch 65 L
Rýchlosť vpred max. km/h 3.5 KMH
Bočné vyhadzovanie nie
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Typ pohonu Benzínový
Hmotnosť netto v kg 30.5 KG
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Primer nie
Materiál zberného koša odolná tkanina
Materiál krytu oceľ
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (2.28MB)
Názov stiahnutého súboru (3.79MB)
Názov stiahnutého súboru (16.93MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (587.31KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.