Benzínová kosačka solo® by AL-KO 4238 SP-A

Číslo produktu: 127454 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Jednorýchlostná pohon kolies
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť
  • Veľká XXL kolesá pre ľahký pohyb v tráve
  • Zberný kôš s ukazovateľom stavu naplnenia

Vysoký stupeň inovácie a moderný dizajn. To všetko v sebe spájajú kosačky radu solo® by AL-KO a sú preto Vaším ideálnym partnerom v starostlivosti o trávnik.


Benzínová kosačka solo® by AL-KO 4238 SP-A

Moderné a komfortné, tak sa prezentuje benzínová rotačná kosačka solo® by AL-KO 4238 SP-A od firmy AL-KO. Vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku ponúka táto kosačka najvyššiu kvalitu. Vďaka modernému dizajnu sa nestratí v žiadnej záhrade. Vďaka kvalitným komponentom a použitým materiálom je zaručená dlhá životnosť kosačky. S kosačkou radu solo® by AL-KO sa stane kosenie trávy radosťou.


Technické detaily solo® by AL-KO 4238 SP-A

Obzvlášť obratná a ovládateľná benzínová sekačka.S šírkou záberu 42 cm sa solo® by AL-KO 4238 SP-A postará o efektívne pokosenie menších a stredne veľkých trávnatých plôch - až do veľkosti ca 800 m². Nastavenie výšky kosenia sa vykonáva vpredu pákou u každého kola, vzadu potom centrálne, v rozsahu 30 - 80 mm. Benzínový motor značky AL-KO PRO o výkone 2,1 KW s horným rozvodom ventilov ponúka mimoriadne vysokú účinnosť, ktorá sa prejaví vyšším výkonom a nižšou spotrebou paliva. Spolu s veľkými XL kolesami sa postará o bezproblémové a pohodlné pokosenie Vašej záhrady. Funkcia 3v1 zahŕňa pokosenie trávy, zber do koša a mulčovanie. Komfort obsluhy ďalej zvyšujú ergonomicky tvarované madlo a jednorýchlostný pohon kolies. O optimálnu zber a naplnenia koša sa stará aerodynamicky tvarované telo kosačky.


Benzínová kosačka solo® by AL-KO 4238 SP-A Kde kúpiť & Alternatívy

Benzínové kosačky solo® by AL-KO 4238 SP-A môžete kúpiť priamo v našom webshope alebo u našich predajcov. solo® by AL-KO 4238 SP-A je efektívny pomocník pre Vašej záhradu. Pokiaľ zháňate kosačku s väčším záberom a elektrickým štartérom, môžeme Vám odporučiť napríklad model 4758 VSI.

Technická špecifikácia

Značka solo by AL-KO
Výkon v kW 2.1 KW
Šírka záberu v cm 42 CM
Model motora 027
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 75 MM
Typ motora 4-taktní
Objem v ccm 139
Počet otáčok v ot./min 2850
Počet valcov motora 1
Elektrický štart nie
Automatický sýtič áno
Produktový rad Comfort
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Rýchlosť vpred max. km/h 3.5 KMH
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Bočné vyhadzovanie nie
Akustický výkon LwA [dB (A)] 95
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 52 CM
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Výkon zariadenia v kW 2.1
Materiál krytu oceľ
Typ pohonu Benzínový
Počet nožov 1 ST
Max Airflow Technology Nein
Funkcia mulčovanie áno
Priemer predného kolesa v mm 180 MM
Funkcia 3v1
Rozmer výška v cm bez kartóne 108 CM
Hmotnosť netto v kg 30.5 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 139 CM
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Hodnota K (m/s^2) 2
Hodnota vibrácií (m/s^2) 6
Materiál zberného koša odolná tkanina
Priemer zadného kolesa v mm 220 MM
so zberným košom áno
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Zber áno
Pohon kosačky možno vypnúť nie
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 86
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Variant krytu kosačky Classic
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Objem zberného koša v litroch 65 L
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 2 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.