Cievka so strunou pre GT 4030 (2 ks)

Číslo produktu: 113349 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Príslušenstvo pre AKU vyžínač AL-KO GT 4030 a nadstavec na kosenie GTA 36 Li
  • Vysoko kvalitné nylonové vlákno
  • Ø 1,5 mm (1 x 4 m)
  • Úprava závitu automatickým klepnutím
  • Ľahko sa mení
Pred. č.: 113608 Skladom
99,90 € *
Pred. č.: 113614 Obmedzené množstvo
64,90 € *

Náhradná cievka pre váš bezdrôtový vyžínač

Náhradná cievka sa perfektne hodí pre akumulátorový zastrihávač AL-KO GT 4030 a nástavec zastrihávača GTA 36 Li a vďaka vysoko kvalitnej nylonovej technológii zaisťuje optimálne výsledky rezania. Náhradná niť má priemer 1,5 mm a je dlhá 4 m. Niť sa dá počas prevádzky ľahko prestaviť pomocou automatického závrtného mechanizmu. Cievku nití je možné ľahko zmeniť v niekoľkých krokoch.


Kúpte si príslušenstvo pre bezdrôtové vyžínače a iné vyžínače

Kúpte si originálne príslušenstvo od spoločnosti AL-KO - tu vo webovom obchode alebo v špecializovaných predajniach. Nájdete špeciálne náhradné cievky, náhradné nože, motorový olej a náhradné batérie a nabíjačky pre vaše vyžínače AL-KO.

Technická špecifikácia

Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 6 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 17.7 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 5 CM
Typo žacej hlavy klasický
Nastavenie závitu automaticky poklepom
Priemer struny v mm 1.5 MM
Dĺžka struny v cm 500 CM
Značka AL-KO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.