Lanko štvorcový prierez 69 m Ø 2,4 mm

Číslo produktu: 113497 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
Vysokokvalitné lanko pre krovinorezy AL-KO und solo® by AL-KO.Štvorcový prierez s priemerom 2,4 mm a 69 m dĺžkou.

Technická špecifikácia

Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 40 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 24 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 80 CM
Priemer struny v mm 2.4 MM
Dĺžka struny v cm 6900 CM
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (12.85MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.