Nožová platňa pre BC 1200 E

Číslo produktu: 112974 Skladom
expected to be with you on 20.06.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Robustný kovový štvorzubec
  • Zo špeciálne tvrdenej ocele
  • Na trávu, burinu a krovie
  • Dlhá životnosť
  • Pracovná šírka: 23 cm

Zákazníci tiež často kupujú...

10,90 €
Tento produkt
119,00 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

129,90 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
112924
Strun.el.kosačka Bc 1200 E Podrobnosti

Vhodný pre nasledujúci model:

  • Elektrický krovinorez BC 1200 E

Náhradný nožový kotúč pre Vašu elektrickú motorovú kosu

Originálny náhradný nožový kotúč AL-KO s pracovnou šírkou 23 cm pre elektrickú motorovú kosu BC 1200 E. Robustný 4-zubec zo špeciálne tvrdenej ocele sa stará o optimálne výsledky kosenia pozdĺž okrajov trávnika, záhonov a múrov. Vďaka svojmu vysokokvalitnému spracovaniu kosí nožový kotúč aj pri jeho intenzívnom používaní trávu, burinu a krovie konštantne čisto. Tak dodáte Vašej záhrade stále udržiavaný a reprezentatívny vzhľad. Na pohodlnú výmenu nožového kotúča stačí len niekoľko pohybov.


Kúpiť príslušenstvo pre elektrické motorové kosy a ďalšie vyžínače

Kúpte si originálne príslušenstvo od AL-KO – tu v e-shope alebo v špecializovaných predajniach. Nájdete u nás špeciálne náhradné cievky so strunou, náhradné nože, motorový olej a náhradné akumulátory, ako aj nabíjačky pre Vaše vyžínače od AL-KO.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 112974
EAN 4003718045918
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 23 CM
Pracovná šírka noža v cm 23 CM
Značka AL-KO

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (4.01MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (359.21KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.