AKU MINI PÍLA CSM 1815 vrátane batérie a nabíjačky

Číslo produktu: 114023 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Jedinečné mazanie SDL® (Smart Dynamic Lubrication) na pohodlné mazanie reťaze podľa potreby
  • Dĺžka lišty 15 cm pri rýchlosti reťaze 7 m/s
  • Rýchla kontrola hladiny oleja cez kontrolné okienko na olejovej nádrži
  • Výkonný rezný výkon až do 130 mm
  • Veľká 30 ml nádrž na olej
  • 18 V systém BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE (batéria a nabíjačka sú súčasťou dodávky)
  • Dodáva sa s kufríkom a 30 ml bio reťazového oleja

Mimoriadne praktická - akumulátorová mini reťazová píla AL-KO 18 V BOSCH KOMPATIBILNÁ PRE DOM A ZÁHRADU CSM 1815
Akumulátorová mini reťazová píla AL-KO CSM 1815 vás dokonale podporí pri rezaní a údržbe záhrady. Pracujte nezávisle od elektrickej energie. Ideálne na prerezávanie a orezávanie konárov. CSM 1815 je napájaná 18 V batériou AL-KO BOSCH Compatible pre dom a záhradu. V prípade potreby môžete tento batériový systém použiť na prevádzku rôznych strojov AL-KO s jednou a tou istou batériou - a ušetriť peniaze.

Pohodlné mazanie reťaze podľa potreby.

Naša vynikajúca technológia SDL - Smart Dynamic Lubrication - maže reťaz píly podľa potreby. Stačí stlačiť primer ( pumpičku) a reťaz sa namaže olejom.

Vďaka 15 cm dlhej lište a výkonnému 18 V Li-Ion akumulátoru sa  nemusíte báť ani väčších konárov. Hrúbka rezu až do 13 cm. Hladinu oleja v 30 ml olejovej nádržke možno ľahko kontrolovať cez okienko. Špičková bezpečnostná ochrana vás chráni pred zranením. Vyvážené vyváženie, otváranie bočného krytu bez použitia náradia a bohaté vybavenie, ako je kufrík na prenášanie a 60 ml oleja na reťaz, robia z našej mini reťazovej píly ideálneho pomocníka v dome a na záhrade. Už žiadne nudné rezanie.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení pre každé použitie. Navyše sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými zariadeniami od rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden. Batéria a nabíjačka sú súčasťou balenia.
S 18 V lítium-iónovým akumulátorom AL-KO BOSCH máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. K dispozícii sú batérie s kapacitou 2,5/4/5 a 6 Ah.

Naša dvojročná záruka výrobcu zahŕňa aj batériu tohto zariadenia.

Kúpte si akumulátorovú mini reťazovú pílu AL-KO 18 V CSM 1815
Akumulátorovú mini reťazovú pílu CSM 1815 si jednoducho zakúpte v našom online obchode alebo u niektorého z našich predajcov.

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V
Počet slotov na akumulátor 1 ST
Hmotnosť netto v kg 2.36 KG
Kapacita batérie (interné) Ah 2.5
Rozmer výška v cm bez kartóne 8.5 CM
Hmotnosť brutto v kg 4.64 KG
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 20 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 43.5 CM
Maximálna rýchlosť reťaze 7
Napínanie reťaze s náradím
Dĺžka krabice v cm 48 CM
Typ struny polovičný klin
Kompatibilná batéria 113893, 113894, 113895, 113896
Pílový reťaz 004
Dĺžka noža v cm 15 CM
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (14.74MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (224.76KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.