AL-KO Smart Garden

Inteligentná záhrada

Dômyselné riešenia pre vašu záhradu

Inteligentná záhrada AL-KO | AL-KO Dômyselné riešenie pre záhradu

AL-KO Smart Garden: Naším poslaním je, aby vaša záhrada vyzerala skvele

Pomocou aplikácie AL-KO inTOUCH Smart Garden a nášho inteligentného cloudu môžete napríklad optimalizovať úlohy, automatizovať rutinné činnosti podľa vašich preferencií, spravovať zariadenia, ako je Robolinho® W, odkiaľkoľvek a získavať užitočné informácie o vašich zariadeniach a vašej záhrade. Ušetríte tak nielen úsilie a zdroje, ale aj svoj drahocenný čas. Na nasledujúcich stranách si preberieme, ako presne to funguje. Neexistuje rozumnejšie riešenie ako udržať záhradu v čo najlepšej kondícii.


Vlastná záhrada je pre mnohých ľudí ukazovateľom kvality života, pretože poskytuje útočisko pred každodenným stresom. Záhradkárčenie prináša mnohým veľa radosti, najmä keď sa vďaka inteligentným riešeniam stáva jednoduchším. Presne túto víziu stelesňuje naša koncepcia Smart Garden ( Inteligentná záhrada) - udržiavať vašu záhradu v celej jej kráse a zároveň zachovať radosť zo samotného záhradkárčenia a eliminovať zbytočnú námahu. Už od začiatku sme naše záhradné náradie vyvíjali s vysokou mierou starostlivosti, kreativity a technického perfekcionizmu, aby sme dopredu predvídali potreby našich používateľov. Teraz, s AL-KO Smart Garden, ideme ešte o krok ďalej a kombinujeme naše sofistikované záhradné náradie s inteligentnými riešeniami, aby vaša záhrada vyzerala čo najlepšie.


Sofistikované a inteligentné riešenia, vďaka ktorým bude starostlivosť o vašu záhradu hračka.
Jednoducho inteligentné záhradkárčenie s robotickou kosačkou Robolinho® W

Perfektný vzhľad záhrady dosiahnete v troch krokoch:

Chytrá Zahrada AL-KO | Automatická péče o trávník s AL-KO Robolinho

1. Stiahnite si aplikáciu AL-KO inTOUCH Smart Garden a spusťte sprievodcu pripojením stroja.

2. Prispôsobte si Vašu kosačku Robolinho®.

3. Zadajte podrobnosti o WiFi a vytvorte spojenie medzi Vašou domácou WiFi sieťou a AL-KO Smart Cloud. A hotovo!

Využite plný digitálny potenciál nášho prepracovaného a výkonného systému - jednoducho pomocou aplikácie AL-KO inTOUCH Smart Garden a nášmu Smart Cloudu. Tu sú niektoré z kľúčových funkcií:

Chytrá zahrada AL-KO | Přezdívka

Použite prezývku

Pridajte do svojej aplikácie Robolinho® W a definujte pre neho „prezývku“. Niektoré z našich obľúbených pre vašu inšpiráciu: Robby, *Mow *, Salah, MÄHgan, Markle, Bruno alebo Sir Chopalot.

Chytrá zahrada AL-KO | Hlasové ovládání

Hlasové ovládanie*

Ovládajte Robolinho® pomocí jeho prezývky, pridávajte ho do skupín úloh a rutín, dotazujte sa na jeho stav a jednoducho spravujte jeho prevádzkové časy a ďalšie vlastnosti hlasovým príkazom.

* Je vyžadované pripojenie k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Vzdálená konfigurace a obsluha

Konfigurujte a pracujte

Kontrolujte Robolinho® W odkiaľkoľvek pomocou aplikácie a jedoducho nastavte časy kosenia trávníka, dažďový senzor, ekologický režim, východzie body atď.

Chytrá zahrada AL-KO | Servis a opravy

Inteligentný servis a opravy*

Chybové hlásenie Robolinho® W možno zaslať predajcovi pomocou aplikácie, aby bolo možné poskytnúť vzdialenú podporu (podobne ako servisné hlaśenia porúch v automobile). * Je vyžadované pripojenie k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Funkce sdílení

Funkcia „zdieľania“ Robolinho® *

Robolinho® W má taktiež funkciu „zdieľania“, napr. ak idete na dovolenku a chcete ho zdielať s rodinou alebo susedom, prípadne s niekým iným.

* Je vyžadované pripojenie k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Vždy v obraze

Buďte neustále informovaní *

Robolinho® W hlásí svoj stav aplikácii AL-KO inTOUCH Smart Garden a okamžite poskytuje pomoc, keď je potrebná akcia od vás - prostredníctvom oznámenia, pokiaľ sú nastavené.

* Je vyžadované pripojenie k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Možnosti propojení

Integrácia*

Pomocou služby If This Then That (IFTTT) môžete jednoducho prepojiť svoje zariadenie s inými zariadeniami a službami a automatizovať a ovládať ich. Funguje dokonca pre viacero rôznych služieb - napríklad: synchronizujte činnosti Robolinho® s viacerými rôznymi službami IFTTT, ako je služba počasia (nekosiť počas búrky), služba zavlažovania (kosiť len vtedy, keď trávnik nie je zavlažovaný) alebo dokonca senzory, ako sú kamery alebo detektory prítomnosti (nekosiť, ak je niekto na terase). Alebo sledujte, čo Robolinho® robí, pomocou online kalendára.* Je vyžadované pripojenie k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Aktualizace

Aktualizácia: Udržujte Vaše zariadenie aktuálne *

Vďaka naším aktualizáciám softwaru môžete svoj Robolinho® W neustále udržiavať aktuálny a ťažiť z nových a vylepšených funkcií.

* Je vyžadované pripojenie k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Vysoká bezpečnost

Zabezpečenie odolné voči budúcnosti

Môžete si byť istí, že prenos údajov medzi Robolinho® W, aplikáciou AL-KO inTOUCH Smart Garden a AL-KO Smart Cloud je absolútne bezpečný a spĺňa najprísnejšie zákonné normy ochrany údajov. Všetky prenosy údajov sú šifrované a cloudové údaje sú umiestnené v Európe. Žiadne záhradné náradie AL-KO nemá kameru ani mikrofón, takže vaše súkromie doma je bezpečné a chránené.
Chytrá zahrada AL-KO | Nové funkce

Už čoskoro

Robolinho® W teraz môžete integrovať so zariadením Google Home alebo Google Assistant, čo vám umožní prispôsobiť, ovládať a monitorovať robota rovnako ako s Amazon Alexa.


Robolinho®, dajte si pauzu!

Uvoľnite si ruky pre dôležité veci v živote

Chytrá Zahrada AL-KO | Zaměřte se na důležitější věci v životě

V mnohých situáciách môžete mať plné ruky práce alebo času. Našťastie môžete svojho usilovného robota Robolinho® W ľahko používať hlasovým príkazom prostredníctvom služby Amazon Alexa. Stačí vysloviť príkaz a váš robot môže začať kosiť trávnik, urobiť si prestávku, vrátiť sa na základňu a vykonať mnoho ďalších každodenných úloh. Takto budete mať viac času sústrediť sa na dôležitejšie veci.

Alexa! Spýtajte sa AL-KO, ako si Robolinho® počína.
Obecný stavový dotaz
Váš Robolinho® je v naozaj dobrej kondícii! Má 72% výdrž batérie, aktuálne kosí trávník a do splnenia aktuálnej úlohy ostáva 37 minút.
Obecný stavový dotaz
Alexa! Povedzte AL-KO, že Robolinho® môže ísť domov.
Návrat do dokovacej stanice
Posielam Robolinho® domov.
Návrat do dokovacej stanice
Alexa! Povedzte AL-KO, aby teraz spustil Robolinho® / aby ho poslal na prestávku.
Štart/Stop
Start/zastavenie Robolinho®.
Štart/Stop
Alexa! Povedzte AL-KO, že Robolinho® by mal kosiť trávnik vždy v pondelok o 10-tej  po dobu dvoch hodín.
Nastavenie času kosenia
Čas kosenia nastavený na pondělky o 10-tej po dobu 120 minút.
Nastavenie času kosenia

Ešte inteligentnejšia starostlivosť o záhradu vďaka aplikácii AL-KO inTouch Smart Garden

Povinnosť pre každého majiteľa záhrady

Chytrá Zahrada AL-KO | Aplikace inTOUCH

Ďalšie funkcie a inteligentné možnosti, ktoré vám uľahčia starostlivosť o záhradu:

Chytrá Zahrada AL-KO | Registrace produktu

Spárujte zariadenie AL-KO v aplikácii

Ak chcete pridať zariadenie, jednoducho naskenujte čiarový kód na krabici alebo predajnom doklade pomocou aplikácie inTOUCH - chytrý spôsob registrácie vášho produktu.

Chytrá Zahrada AL-KO | Tipy a triky pro zahradu

Tipy pre starostlivosť o záhradu

Chytrá Zahrada AL-KO | Často kladené dotazy

Pozrite si často kladené otázky týkajúce sa vášho zariadenia priamo v aplikácii

Chytrá Zahrada AL-KO | Snadný přístup na web AL-KO

Jednoduchý prístup do e-shopu AL-KO

Chytrá Zahrada AL-KO | Užitečné informace

Tipy pre starostlivosť a použitie vášho zariadenia

Chytrá Zahrada AL-KO | Příslušenství a náhradní díly

Nájdite správne príslušenstvo a náhradné diely v reálnom časeChcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.