Benzínová reťazová píla AL-KO BKS 3835

Číslo produktu: 113185 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahká, praktická benzínová motorová píla - ideálna všestranná motorová píla na použitie v domácnosti aj na záhrade. vysoký rezný výkon a trvanlivosť vďaka originálne lište a reťazi Oregon
  • automatické mazanie reťazí
  • Stromové pazúry na bezpečné uchytenie pri rezaní
  • efektívny prenos energie prostredníctvom plynuleho ovladanie
  • ľahko čistiteľný vzduchový filter

Výkonné 2-taktné motory s tlmením vibrácií , vysoká tažná síla a rezný výkon, systémová brzda a ochranná clona na ruky s rychlým zastavením reťaze, automatické mazanie reťaze.

Technická špecifikácia

Typ pohonu Benzínový
Objem v ccm 37.2
Výkon v kW 1.2 KW
Počet otáčok v ot./min 11000
Hmotnosť netto v kg 5.25 KG
Počet valcov motora 1
Hmotnosť brutto v kg 7.42 KG
Objem palivovej nádrže v l 0.39 L
Maximálna rýchlosť reťaze 21
Objem olejovej nádrže v ml 210 ML
Napínanie reťaze s náradím
Primer áno
Dĺžka krabice v cm 42 CM
Typ struny polovičný klin
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 112
Automatický sýtič áno
Sila v HP 1.65 PS
Pílový reťaz 3/8"
Dĺžka noža v cm 35 CM
Členenie 3/8" special
Značka AL-KO
Produktový rad Easy
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (10.4MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.