Odborná inštalácia robotické kosačky Robolinho

Robotické sekačky | Snadná instalace

Máme pro vás bezstarostnou nabídku: Odborná instalace robotické sekačky na vaší zahradě


Instalace a uvedení do provozu robotické sekačky AL-KO je velmi snadné, ale možná na to nemáte čas ani chuť. V tom případě vám můžeme nabídnout bezstarostný servis: námi vyškolený zahradní technik nainstaluje robotickou sekačku na vaši zahradu za velmi přijatelnou cenu. Už víte, co jak využijete získaný volný čas?


Výhody:

| Nákup robotické sekačky a instalace vyřídíte na jednom místě
| Instalace a uvedení do provozu za nízké pevné ceny
| Odborné poradenství a zaškolení


Instalační poplatek zahrnuje tyto služby:

| Předběžné plánování a rady k instalaci
| Jednorázový příjezd a odjezd zahradního technika (celá Česká republika)
| Položení vodícího kabelu (volitelně jako příslušenství)
| Základní nastavení robotické sekačky
| Seznámení s funkcemi Robolinho®


Přehled cen:


Travní plocha250 m²500 m²700 m²1200 m²2000 m²
Cena*269 €309 €349 €389 €429 €

*Ceny jsou uvedeny včetně DPHVolitelná doplňková služba:

| Instalace další robotické základny na vyžádání


Postup:

1. Pořiďte si vhodnou sekačku AL-KO Robolinho® pro váš trávník.
2. Zaregistrujte svou robotickou sekačku online, nahrajte plán vaší zahrady a odešlete objednávku k instalaci.
3. Pokud nevzniknou z naší strany nějaké dotazy, servisní partner AL-KO vás bude telefonicky kontaktovat do 3-4 dní od zadání poptávky.
4. Instalace obvykle proběhne během několika následujících dní od domluvy.
5. Těsně před datem instalace zkraťte trávník na maximálně 40 mm.
6. Faktruru vám vystaví náš servisní partner po provedení instalace.
7. Přečtěte si další informace k instalační službě.
Robotické sekačky | Instalační plánek

Domluvte si odbornú inštaláciu teraz

Objednajte si službu odbornú inštaláciu od vyškoleného záhradného technika. Nižšie, prosíme, zadajte čo najpodrobnejší popis tela, ideálne vrátane plánu, potom by ste mohli pripraviť na inštaláciu u vás.Fill out my online form.

*Poznamka: Od januára 2019 sú všetky ceny služieb orientačné ceny za technickú uskutočniteľnosť, inštaláciu za pevnú cenu, ak je to potrebné, za podmienok vopred stanovených spoločnosťou AL-KO. Poznámky k inštalačnej službe: Príprava / plánovanie vychádza z vašich dokumentov. Vykonanie vykonáva nami poverený inštalačný partner. Dodatočné služby sú uvedené osobitne. Objednávka sa uskutoční, až keď bude potvrdenie objednávky doručené e-mailom.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.