AL-KO kvalita, ktorá Vás presvedčí

Nemecký vývoj - Rakúska výroba

Vždy o krok ďalej

AL-KO znamená záhradné stroje a príslušenstvo, ktoré je vyvíjané v Nemecku. Neďaleko Günzburgu v mestečku Kötz už viac ako 40 rokov navrhujeme a vyvíjame záhradné stroje, ktoré kombinujú inovácie, dôraz na kvalitu a najmodernejšie technológie. Vždy dbáme na optimálne riešenie v súlade s udržateľnosťou a s ohľadom na budúcnost ...

Presvedčivá kvalita

AL-KO tiež znamená údržbu trávnika strojmi, ktoré boli vyrobené v rakúskom Obdachu. Práve tu vyrábame od roku 1966 vysoko kvalitné záhradné náradie, ktoré slúži miliónom našich zákazníkom po celom svete. Našou filozofiou je flexibilita a cieľ vždy splniť prianie našich vážených obchodných partnerov a spokojných zákazníkov. Presvedčte sa sami o kvalitách našich záhradných pomocníkov ...

Vyvinuté v Nemecku

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.