Ďakujeme, že ste si vybrali produkty AL-KO! Sme presvedčení, že budete s naším záhradným náradím naozaj spokojní.

Registráciu produktu môžete vykonať jednoducho na našich webových stránkach pomocou formulára. Prihláste sa, alebo si vytvorte nové používateľské konto.

Online registráciou potvrdzujete svoje vlastníctvo a zjednodušíte si užívanie rôznych aplikácií, alebo spracovanie záručných reklamácií. Samozrejme rešpektujeme a chránime vaše informácie a súkromie, preto s nimi zaobchádzame veľmi diskrétne. Za žiadnych okolností nebudeme s vašimi údajmi obchodovať, predávať ich, distribuovať alebo sprístupňovať tretím stranám. Kedykoľvek nás môžete požiadať o odstránenie vašich informácií z databázy.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.