Vrátenie peňazí

Hneď, ako dostaneme formulár a zásielku s vráteným tovarom, vrátime vám peniaze do niekoľkých dní. 

Výpočet výšky vrátenej sumy:
Netto čiastka za tovar
+ DPH 
+ poštovné / prepravné  (ak sú splnené podmienky pre poštovné / prepravné)
- x % náhrada v prípade použitia produktu (ak sú splnené podmienky pre náhradu)
= výška vrátenej sumy

Bezpečnostné listy

Bezpečnostné listy pre záhradné stroje AL-KO

Zabezpečenie

Informácie o zabezpečení záhradných prístrojov AL-KO

Certifikáty

Zistite si viac o certifikátoch k záhradným strojom AL-KO

Informácie o emisiách CO2 u benzínových motorov

Zistite viac o hodnotách CO2 benzínových motorov, zabudovaných v záhradných strojoch AL-KO

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na e-mailovej adrese:  info.sk@al-ko.com

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.