Doručovacie a prepravné podmienky

Produkty AL-KO

  • Pri objednávkach do 50€ účtujeme paušálny poplatok za dopravu vo výške 4,90€. Objednávky nad sumu 50€ majú dopravné zdarma.
Pokiaľ ste si objednali záhradný traktor, objednávka Vám bude doručená zdarma prostredníctvom najbližšieho autorizovaného predajcu AL-KO. 

Objednávka

Čas vybavenia objednávky závisí hlavne na požadovanom spôsobe platby. V prípade platby prostredníctvom služby PayPal alebo platby kreditnou kartou, odosielame objednávku v pracovné dni do 24 hodín od jej vytvorenia. Objednávky, ktoré obdržíme v pracovné dni do 10:00 hod, sú obvykle odoslané v ten deň. Pokiaľ platíte bankovým prevodom, je zásielka expedovaná ihneď po prijatí tejto platby na náš účet. Aktuálny stav Vašej objednávky môžete kedykoľvek skontrolovať online. Prihláste sa do vášho účtu a ihneď zistíte, či je vaše objednávka spracovaná, alebo či už bola expedovaná cez doručovaciu službu.

Preprava

Objednávky prepravujeme len na území Slovenskej republiky.

Aby sme Vám mohli ponúknuť najlepšie možné služby, poverili sme renomovaných poskytovateľov prepravných služieb. Zásielky do celkovej hmotnosti 40 kg vám doručí spoločnosť DPD ako balík. Zásielky s hmotnosťou 40 kg a viac Vám budú doručené ako špedičná zásielka. Po odoslaní objednávky z nášho skladu, obdržíte číslo k sledovaniu vašej zásielky. Tak máte prehľad, kde sa Vaša zásielka práve nachádza a kedy Vám ju prepravca doručí. 

Rozvoz

Všetky zásielky sú doručované zmluvnými prepravnými spoločnosťami počas pracovných dní od pondelku do piatku. Zásielky nad 40 kg Vám budú dopravené až na hranicu Vášho pozemku, prípadne k vstupným dverám bytového domu. Berte na vedomie, že žiadny prepravný partner nemôže vybaľovať, inštalovať, alebo skladať doručené produkty. Pri zadávaní objednávky nezabudnite uviesť Vaše telefónne číslo, na ktorom budete zastihnutí, aby s Vami mohli dohodnúť presný termín doručenia. Doručenie prebieha vo všedné dni od 8:00 hod až do 18:00 hod. Pokiaľ vám nepríde oznámenie o Vašej zásielke do 3 pracovných dní od vytvorenia objednávky, kontaktujte náš zákaznícky servis.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.