Originálne náhradné diely pre záhradnú techniku ​​AL-KO

V súčasnej dobe pripravujeme systém na objednávanie originálnych náhradných dielov AL-KO priamo z nášho e-shopu. Pre zabezpečenie rýchleho spracovania a dodanie vhodného náhradného dielu postupujte pri vytváraní objednávky nasledovne:

| Uistite sa, pre ktorý produkt potrebujete náhradný diel.
| Každý produkt AL-KO má samostatné číslo Art.No. , napr. 112 752, ktoré nájdete na štítku, viď nižšie.
| Spojte sa s najbližším autorizovaným servisom, alebo predajcom AL-KO. Najbližšieho predajcu môžete vyhľadať na AL-KO autorizovaní predajcovia / servisy.
| Následne predajca objedná požadovaný náhradný diel a bude vás informovať, akonáhle bude jeho objednávka vybavená.
| V prípade potreby za vás vykoná opravu priamo autorizovaný servis.

Náhradné diely môžete objednať aj telefonicky, alebo e-mailom.

Typenschild


Vyhľadávanie náhradných dielov

Pokiaľ chcete vyhľadať požadovaný náhradný diel, nájdete ho pomocou vyhľadávania náhradných dielov. Na základe zvoleného produktu sa vám zobrazí rozkres jednotlivých dielov vrátane ich objednávacieho čísla.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.