Ľahké a rýchle opravy

Aj napriek vysokým nárokom na kvalitu, dlhej životnosti našich produktov a priebežnej kontroly vo výrobe, nie je vždy možné zabrániť poruchám takýchto zložitých strojov. V týchto prípadoch vám zaručujeme rýchlu a odbornú opravu.

Čo potrebujete pre rýchlu opravu vášho stroja?

 1. | Odstránenie zvyškov trávy zo zberného koša a žacieho ústrojenstva, vrátane hrubého očistenia.
 2. | Z benzínových strojov musia byť odstránené prevádzkové kvapaliny. Palivo a motorový olej možno vysať, alebo vyliať naklonením do strany (UPOZORNENIE: pod stroj umiestnite vhodnú nádobu).       Čisté prevádzkové kvapaliny možno znovu použiť.
 3. | Pokiaľ je to možné, zabaľte stroj. Najvhodnejší je originálny obal.


  Využite služby niektorého z našich odborných servisov

  Vyhľadať najbližší servis AL-KO >


  Alebo nám zašlite požiadavku na opravu

  Vyplniť servisný formulár >


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.