Nakupujte online a produkt obdržíte osobne


Pokiaľ si v našom online obchode objednáte produkt zo sortimentu solo® by AL-KO *, bude vaša objednávka doručená kvalifikovaným regionálnym maloobchodnym partnerom solo® by AL-KO vo vašom okolí. Vo videu vám vysvetlíme proces prémiovej doručovacej služby.


Výhody


  • Objednávejte a nakupujte prostredníctvom online obchodu AL-KO
  • Dodávka kompletne zmontovaného produktu na Vašu záhradu
  • Osobné predanie produktu naším obchodným partnerom
  • Zaškolenie v používaní Vášho nového produktu solo® by AL-KO
  • V prípade, že máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nášho kvalifikovaného partnera

Prémiové doručenie

1. Objednejte online náš solo® by AL-KO produkt

V našom sortimente nájdete množstvo zariadení z produktovej rady solo® by AL-KO. V príslušných kategóriách produktov, ako napr.  trávne traktory alebo benzínové kosačky na trávu vyberte vyhovujúcí produkt a vložte ho do nákupného košíka.

2. Vyberte odborného predejcu vo vašom okolí 

V objednávkovom procese sa po zadaní dodacej adresy zobrazí zoznam všetkých obchodných patnerov solo® by AL-KO v okruhu 40 km od vášho zadaného miesta bydliska. Kliknutím na požadovaného odborného predajcu vyberte obchodného partnera AL-KO, ktorý vám zahradné náradie dodá.

3. Termín dodania

Potom dokončení nákupu zašleme Váš nový produkt solo® by AL-KO nášmu odbornému predajcovi, ktorého ste vybrali. On Vás bude bezprostredne kontaktovať, aby ste sa dohodli na dodaní Vášho produktu.

4. Dodanie
Odborný predejca dodá zariadenie na vašu záhradu v dohodnutom termíne.

5. Dodanie produktu pripraveného na použitie

Záhradné náradie solo® by AL-KO je dodávané pripravené na použitie. To znamená, že zariadenie je už nainštalované a v prípade potreby naplnené olejom a benzínom. 

6. Zaškolenie
Na požiadanie odborný predajca vysvetlí, ako zariadenie funguje a ako ho používať.

7. Používanie
Teraz môžete začať so záhradnými prácami s Vaším novým produktom solo® by AL-KO.

Výhody produktov solo® by AL-KO Robolinho®:


* Prémiová doručovacia služba sa vzťahuje na všetky produkty solo® by AL-KO, ktoré obsahujú odkaz na doručovaciu službu na produktovej stránke príslušného zariadenia.

Výrobky solo® by AL-KO Robolinho® sú dodávané našimi regionálnymi špecializovanými predajcami. Naša prémiová doručovacia služba zahŕňa bezplatnú prehliadku záhrady a praktické tipy pre inštaláciu a uvedenie do prevádzky. Náš specializovaný predajca vám rád ponúkne nezáväznú ponuku pre inštaláciu vo vašej záhrade pripravenú na okamžité použitie - pre zabezpečenie optimálneho fungovania našich zariadení odporúčame tento kvalifikovaný odborný servis.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.