Prívesný vozík AL-KO CT 400

Číslo produktu: 113870 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Stabilné a univerzálny prívesný vozík pre traktory AL-KO Black Edition. Možno použiť iba v spojení s ťažným zariadením, prod. č. 119831
  • Naklápacie
  • Max. nosnosť 400 kg
  • Max. hmotnosť nákladu pri stúpaní / klesaní 200 kg
  • Max. rýchlosť 5 km/h
  • Veľká robustná rukoväť
  • Možno použiť aj ako nezávislý dopravný prostriedok
  • Robustné kolesá s rozmerom 16x6,5-8

Zákazníci tiež často kupujú...

249,00 €
Tento produkt
49,00 €
Obmedzené množstvo
49,00 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

347,00 € *

Prívesný vozík AL-KO CT 400

Váš dokonalý pomocník na záhrade. Veľmi univerzálny a možno ho tiež použiť ako samostatný dopravný prostriedok. Bez ohľadu na to, či chcete prepravovať odrezky, listy, hnojivo, kompost, piesok, mulčovanie, drevo alebo iné materiály. Ľahko sa sklopí pomocou veľkej rukoväti, pomocou ktorej môžete aj s prívesom ľahko manipulovať.


Nákup prívesného vozíka AL-KO CT 400 a alternatívy

Jednoducho si kúpte Combi Trailor AL-KO CT 400 v našom e-shope alebo nájdite autorizovaného predajcu vo vašom okolí. Prívesný vozík AL-KO CT 400 je ideálnym doplnkom vášho traktora AL-KO.

Technická špecifikácia

Hmotnosť netto v kg 39 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 202 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 95 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 75 CM
Average length tub in cm 94 CM
Average width tub in cm 84 CM
Average height tub in cm 30 CM
Dĺžka krabice v cm 123 CM
Produktový rad Easy
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (42.87MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.