Robolinho Installation | AL-KO Mähroboter

Inštalácia robotickej kosačky

Nastavte si Váš Robolinho® v záhrade


Máte niekoľko možností ako si nainštalovať Váš Robolinho® vo Vašej záhrade.

Urob si sám - vlastná inštalácia

Pozrite si návod na inštaláciu robotickej kosačky na videu:

Inštalácia špecializovaným pracovníkom:

Ak si zakúpite robotickú kosačku Robolinho® u jedného z našich početných predajcov alebo tu priamo v oficiálnom internetovom obchode AL-KO, inštaláciu robotickej kosačky Vám v prípade záujmu zabezpečíme prostredníctvom odborného špecializovaného pracovníka. Napíšte nám prosím Vašu požiadavku na e-mail info.sk@al-ko.com a o všetko ostatné sa postaráme.

Náš tip: Robolinho Experti - komplexné služby v jednom:

Potrebujete poradiť s výberom správneho modelu na základe obhliadky Vašej záhrady, zabezpečiť kompletnú inštaláciu , predvedenie a poradenstvo ? Prajete si zabezpečiť pravidelný predsezónny servis s aktualizáciou softwaru alebo zimné uskladnenie ? Obráťte sa na našich Robolinho Expertov a o nič sa nemusíte starať.Užívajte si príjemný pocit oddychu a perfektne pokosený trávnik vo Vašej záhrade. O všetko ostatné sa postarajú naši Robolinho Experti.

Viac informácií >


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.