Robolinho Wifi modul

Modely Robolinho E vybaviť Wifi modulom | AL-KO robotické kosačky

WIFI výbava pre modely Robolinho® E 

Inštalácia Wifi modulu

Máte doma robotickú kosačku Robolinho® E a chceli by ste ju vylepšiť na robotickú kosačku s podporou Wi-Fi a ovládať ju prostredníctvom aplikácie alebo ju integrovať do inteligentnej domácnosti? Naši špecializovaní predajcovia a servisní partneri to pre vás radi urobia.

Vyhľadajte odborného predajcu alebo servis  >

Nasledujúce modely Robolinho® je možné dodatočne vybaviť:

Robolinho® 500 E

Robolinho® 700 E

Robolinho® 1200 E

 Robolinho® 2000 E


Inteligentné záhradkárčenie s AL-KO | Robolinho robotické kosačky

Inteligentné záhradkárčenie: Pripojte svoje záhradné náradie k inteligentným riešeniam

Aplikácia inTOUCH Smart Garden

Váš inteligentný spoločník: aplikácia AL-KO inTOUCH Smart Garden


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.