Strunová hlava Fast & Easy solo® by AL-KO Profi

Číslo produktu: 127620 Skladom
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
 • Vysoko kvalitná nylonová niť
 • Jednoduché navliekanie a navíjanie struny bez otvorenia strunové hlavy
 • Nastavenie závitu automatickým poklepaním - hliníková hlava
 • Vonkajší priemer: 130 mm
 • Veľkosť závitu: M 10 x 1,25

Vhodné pre nasledujúce modely:

 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 126 L
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 126 B
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 130 L
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 130 B
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 140 L
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 140 B
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 151 B

Náhradná cievka pre benzínový krovinorez

Originálne náhradné cievka AL-KO s dvojitou strunovú hlavou pre rôzne sólo od benzínových krovinorezov AL-KO. Rezná línia vyrobená z vysoko kvalitného nylonu s nízkym opotrebením zaisťuje optimálne výsledky rezania. Vlákno možno ľahko prestaviť počas prevádzky pomocou automatického bežeckého mechanizmu. Jednoduché navliekanie a navíjanie struny bez otvorenia hlavy struny.


Kúpte si príslušenstvo pre benzínové krovinorezy a iné vyžínače

Kúpte si originálne príslušenstvo od spoločnosti AL-KO v našem e-shope alebo vo špecializovaných predajniach. Máme špeciálne náhradný cievky, náhradné nože, motorový olej, náhradné batérie a tiež nabíjačky AL-KO.

Technická špecifikácia

GT_THREAD_SIZE_SPOOL M10 x 1,25 Left-hand thread
Typo žacej hlavy rýchlonavíjacie
Nastavenie závitu automaticky poklepom
Priemer struny v mm 2.4 MM
Dĺžka struny v cm 750 CM
Značka solo® by AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (16.93MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (530.27KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.