Čerpanie, zavlažovanie a zásobovanie úžitkovou vodou v najvyššej dokonalosti. Zdokonaľte prirodzené zavlažovanie, odvodnite Vašu záhradu alebo čerpajte úžitkovú vodu zo studne, pre každú potrebu máme na výber z niekoľkých modelov čerpadiel. Vyberte si...

Na našom e-shope nájdete presne to čerpadlo, ktoré potrebujete vo svojej domácnosti a v záhrade. Pokiaľ riešite nezávislosť na elektrickej sieti, prenosné čerpadlo s benzínovým motorom je správna voľba. Práve benzínové čerpadlo oceníte pri náhlych výpadkoch prúdu a živelných pohromách, ako aj pri vonkajších aktivitách alebo kempovaní na odľahlých miestach.

Všetky čerpadlá majú jedno spoločné: jednoduchá obsluha, spoľahlivosť, vysoký výkon, nízku hlučnosť a nízku spotrebu energie alebo paliva. Prejdite si tiež širokú ponuku príslušenstva, ktoré výrazne uľahčuje každodenné používanie čerpadiel.

Ponorné čerpadlá: Všestranné čerpadlá pre čistú a kalnú vodu

Ponorné čerpadlá

Ponorné čerpadlá

  • Flexibilné použitie
  • Vhodné tiež pre silno znečistenú vodu
  • Ideálne pre odčerpávanie a prečerpávanie
  • Extrémne ploché sanie až do výšky 3 mm
Ponorné Čerpadlo Sub 6500 Classic

Ponorné Čerpadlo Sub 6500 Classic

Číslo produktu: 112820

48,90 €

Kalové Čerpadlo Drain 20000 Hd

Kalové Čerpadlo Drain 20000 Hd

Číslo produktu: 112836

219,00 €

Ponorné Čerpadlo Twin 14000 Premium

Ponorné Čerpadlo Twin 14000 Premium

Číslo produktu: 112831

149,00 €

Záhradné čerpadlá: Výkonné zavlažovanie s vysokou účinnosťou

Záhradné čerpadlá

Domáce vodárne a automaty: Ekologické čerpanie úžitkovej vody

Domáce vodárne a automaty

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.