Všestranné čerpadlá pre čistú a znečistenú vodu

Ponorné čerpadlá AL-KO na čistú a zakalenú vodu sú veľmi univerzálne a zvládajú vysoké prietoky vody. Ich výhodou je možnosť povrchového odsávania až do výšky 3 mm, čo oceníte najmä pri odčerpávaní vody z bazéna, vodnej nádrže alebo zaplavenej pivnice. Zatiaľ čo čerpadlá na čistú vodu možno použiť v bazénoch, kúpaliskách a fontánach, kalové čerpadlá na zakalenú vodu sú vhodné na odčerpávanie znečistenej vody so zrnitosťou do 30 mm. Vhodné pre vás môže byť aj tlakové čerpadlo pre vŕtané studne, ktoré dosahuje extrémne dopravné výšky až 55 m. Náš sortiment zahŕňa aj kombinované modely, s ktorými môžete ľahko čerpať čistú aj zakalenú vodu. Hlavnými výhodami ponorných čerpadiel AL-KO sú vysoký tlak, dopravná rýchlosť a objem vody čerpanej za hodinu.

Viac informácií o ponorných čerpadlách >

Filter produktov


Počet nájdených produktov
Pred. č.: 113884 Nedostupné 23.07.2024
169,00 €
Pred. č.: 112836 Obmedzené množstvo
219,00 €
Pred. č.: 113962 Nedostupné 23.07.2024
64,90 €
Pred. č.: 113961 Skladom
59,90 €
Pred. č.: 112831 Nedostupné 23.07.2024
149,00 €
Pred. č.: 112820 Obmedzené množstvo
48,90 €
Pred. č.: 112829 Nedostupné 23.07.2024
139,00 €
Pred. č.: 113470 Obmedzené množstvo
299,00 €
Pred. č.: 113883 Nedostupné 18.07.2024
199,00 €
Pred. č.: 112830 Nedostupné 23.07.2024
119,00 €
Pred. č.: 112828 Skladom
169,00 €
Pred. č.: 112824 Obmedzené množstvo
89,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Ponorná čerpadla | Flexibilní použití

Flexibilné použitie

Od prevádzky jednoduchého postrekovača trávnika cez zásobovanie zložitých zavlažovacích systémov až po automatické zásobovanie úžitkovou vodou v spojení s hydrocontrolom – ponorné tlakové čerpadlá AL-KO kombinujú výhody záhradných a ponorných čerpadiel v jednom zariadení.

Ponorná čerpadla | Perfektní vybavení

Perfektné vybavenie

Čerpadlá na odpadovú vodu AL-KO sú vybavené plavákovým spínačom pre automatické zapínanie a vypínanie, rovnako ako 90 stupňové uhlové pripojenie a kombinovanou vsuvkou pre bežné veľkosti hadíc.

Ponorná čerpadla | Spolehlivost a trvanlivost

Spoľahlivé z dlhodobého hľadiska

Vďaka stabilnej a robustnej konštrukcii s niekoľkými tesniacimi sadami a použitím materiálov bez korózie sú čerpadlá na odpadovú vodu AL-KO ideálne aj pre extrémne požiadavky. To zaručuje dlhú životnosť.

Ponorná čerpadla | Motor a funkce

Kvalitné spracovanie

Vďaka robustným a nerezovým pojazdovým hriadeľom, trvalo mazaným a bezúdržbovým guličkovým ložiskám, pevným trojitým tesnením a stabilným puzdrom sú ponorné čerpadlá AL-KO obzvlášť odolné a spoľahlivé.

Ponorná čerpadla | Optimální regulace úrovně

Optimálna regulácia úrovne

S voľne nastaviteľným držiakom na polohovanie plavákového spínača môžete rýchlo a ľahko určiť hladinu vody a automaticky vypnúť čerpadlo.

Ponorná čerpadla | Spolehlivá a všestranná

Spoľahlivé a všestranné

Jednoduchým nastavením pätky čerpadla ponúkajú dvojité ponorné čerpadlá AL-KO všetky výhody čerpadiel na špinavú a čistú vodu v jednom zariadení, počnúc rýchlym odčerpaním špinavej vody s predĺženou pätkou čerpadla a odstránením zvyškovej vody v režime plytkého nasávania.

Ponorná čerpadla | Produktové řady
Ponorné čerpadlá

Spoľahlivé, výkonné a vhodné pre rôzne typy nasávania: to sú kvalitatívne charakteristiky ponorných čerpadiel AL-KO. Používajú sa na odvodnenie a zavlažovanie a podporujú čistú aj silne znečistenú vodu. Okrem použitia v záhrade môžete tiež použiť naše čerpadlá na čistú a špinavú vodu v suteréne na vysávanie zaplavených oblastí. Vďaka svojmu vysokému výkonu sú dokonca schopní zvládnuť extrémne požiadavky.

Testované a ohodnotené známkou „veľmi dobré“: Ponorné čerpadlo AL-KO TWIN 14000 Premium , Heimwerker Praxis (02/2016): veľmi dobré (1,3)

U nás nájdete:

| Univerzálne ponorné čerpadlá
Kombinované čerpadlá pre každý typ vody. Bez ohľadu na to, či sa jedná o špinavú alebo čistú vodu.

| Čerpadlá na čistú vodu 
Robustné čerpadlo na čistú vodu s funkciou plochého nasávania.


| Ponorné čerpadlá na kalnú vodu 
Vďaka veľkému vstupnému otvoru ho možno použiť aj pre silne znečistenú vodu.

| Ponorné tlakové / hlbinné čerpadlá
Dva v jednom: záhradné a ponorné čerpadlá.


Ponorná čerpadla | Použití

Správne čerpadlo pre vaše potreby

Univerzálne čerpadlá
| Robustné, šikovné a výkonné
| Možnosť plochého nasávania
| Vhodný tiež na úzke hriadele. Model s integrovaným plavákovým spínačom.
| Jednoduché nastavenie pätky pumpy na prepnutie zo špinavej na čistú vodu.

Ponorné čerpadlá na čistú vodu
| S dopravným výkonom až 10 500 l / h
| Ideálne na čerpanie vody z bazénov, cisterien a studní
| Ploché nasávanie do 3 mm (v závislosti na modeli)

Ponorné kalové čerpadlá 
| Výkonné a solídne
| Vysoký prietok až 12 000 l / h
| Vrátane univerzálneho uhlového pripojenia
| Veľkosť zrna až 30 mm

Ponorné tlakové / hlbinné čerpadlá
| Veľké prietoky pri vysokom tlaku
| Viacstupňové pohony čerpadiel
| Bezúdržbové motory s tepelnou ochranou

Všestranné ponorné čerpadlá

Ponorné čerpadlá pracujú podľa takzvaného „odstredivého princípu“: voda sa prostredníctvom sacieho otvoru dostáva k obežnému kolesu poháňanému motorom v časti nesúcej vodu. Nasatú vodu dopravujú obežné kolesá. Rozlišujú sa drenážne čerpadlá, ktoré vytvárajú iba nízky tlak a odvádzajú veľké množstvo vody, z ponorných tlakových čerpadiel. Vytvárajú dostatočný tlak na zavlažovanie alebo na čerpanie do väčších výšok, napríklad dokonca do vyšších poschodí.

Zvláštnym prípadom sú čerpadlá na špinavú vodu: okrem vody musia tiež premiestňovať častice nečistôt. To významne zvyšuje namáhanie materiálu a výkon motora. Vďaka geometrii vírového obežného kolesa model ponorného čerpadla DRAIN 20000 HD ľahko zvláda aj silne znečistenú vodu s 5 percentami plávajúceho odpadu a veľkosťou zŕn do 38 mm.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.