Ponorné čerpadlo DRAIN 9500 EASY

Číslo produktu: 113962 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 23.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Nastaviteľná výška spínania vďaka nastaviteľnému plavákovému spínaču
  • S nastaviteľnou nohou čerpadla
  • Integrovaný výstup čerpadla pre najlepší výkon
  • Stabilná konštrukcia s nerezovým hriadeľom čerpadla
  • Rôzne možnosti pripojenia vďaka skrutkovaciemu kombinovanému spojovaciemu prvku
  • Stabilný stojan s veľkou nohou čerpadla

Kombinované ponorné čerpadlo DRAIN 9500 Easy na čistú a znečistenú vodu

Vďaka kombinovanej základni čerpadla (nastaviteľná noha čerpadla) je DRAIN 9500 Easy vhodný na čistú aj znečistenú vodu. Funkcia odpadovej vody sa používa, keď je potrebné odčerpať znečistenú vodu, napr. po záplavách, zo znečistených rybníkov alebo keď je potrebné vyprázdniť cisterny. Vďaka veľkému saciemu otvoru si model DRAIN 9500 Easy ľahko poradí aj so znečistenou vodou so zrnami do veľkosti 25 mm.

 

Nastaviteľná výška spínania vďaka 2-polohovému držiaku

Plavákový spínač je možné nastaviť do dvoch polôh pre nepretržitú, kontrolovanú aj automatickú prevádzku. V automatickom režime sa čerpadlo po dosiahnutí minimálnej hladiny vody automaticky vypne.

Vďaka praktickému integrovanému držadlu na prenášanie a nízkej hmotnosti len približne 4 kg možno ponorné čerpadlo použiť na mobilné alebo stacionárne odčerpávanie. S výkonom 300 W, výtlačnou výškou max. 6 m a prietokom až 8 500 l/h je čerpanie a prečerpávanie vody hotové za krátky čas. Výstup čerpadla integrovaný do veľkej základne čerpadla zabezpečuje najlepší výkon. Flexibilný vďaka skrutkovacej kombinovanej prípojke na výstupe čerpadla. Výstup čerpadla má veľkosť 1,25 palca, čo zodpovedá približne 41,9 mm.

Špeciálne upravený hriadeľ motora, ktorý je vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele, a polypropylénový kryt vystužený sklenými vláknami zaručujú dlhú životnosť tohto praktického pomocníka.

Poznámka: Ponorné čerpadlo nie je vhodné na pitnú vodu, ale len na úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (voda v bazéne) s teplotou nižšou ako 35 °C. Nie je vhodné ani na použitie vo vodovodných systémoch. Nie je vhodný na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami ani vo vode obsahujúcej piesok.

Kúpte si čerpadlo AL-KO DRAIN 9500 Easy alebo jeho alternatívy

Ponorné čerpadlo DRAIN 9500 si teraz môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich špecializovaných predajcov. Ak chcete výkonnejšie ponorné čerpadlo, odporúčame ponorné čerpadlo DRAIN 12000 Comfort (č. artikla 112826).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113962
EAN 4003718062953
Maximálny prietok l / h 8500 LPH
Maximálna dopravná výška v m 6 M
Maximálny tlak v baroch 0.6 BAR
Plošné sania až do mm 25 MM
Pohon čerpadla 1 poloha
Hmotnosť netto v kg 4 KG
Maximálna veľkosť zrna v mm 25 MM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 200 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 170 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 300 CM
Hmotnosť brutto v kg 4 KG
Dĺžka kábla v m 10 M
Značka AL-KO
Produktový rad Easy

Power supply

Typ pohonu Elektrický

Engine

Výkon motora vo wattoch 300 W

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.19MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.5MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.