Benzínové motorové čerpadlo AL-KO BMP 14001

Číslo produktu: 113793 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 20.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonné benzínové motorové čerpadlo pre veľké množstvá vody
  • Silný 4-taktný motor s ľahkým štartovaním
  • Nosné držadlo pre šikovný transport
  • Mobilné a flexibilné, použiteľné bez pripojenia na elektrinu (najmä pri povodniach)
  • Široké nohy podstavca pre stabilnú polohu

Zákazníci tiež často kupujú...

229,00 €
Tento produkt
14,90 €
Obmedzené množstvo
5,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

249,80 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Či už chcete zavlažovať Vašu záhradku v záhradkárskej osade alebo čerpať vodu zo zásobníkov, jazierok, bazénov alebo z pivnice pri záplavách – toto čerpadlo na vodu je pripravené na použitie aj na miestach bez elektrickej zásuvky.


Benzínové motorové čerpadlo pre Vašu záhradu

4-taktný motor AL-KO s hore uloženými ventilmi (technológia OHV) sa dá ľahko naštartovať a má vynikajúcu účinnosť. To sa prejavuje veľkým výkonom pri súčasne nízkej spotrebe benzínu. Benzínové čerpadlo AL-KO BMP 14001 spĺňa najvyššie požiadavky a aj pri trvalej prevádzke poskytuje vždy maximálny výkon.


Technické detaily benzínového motorového čerpadla AL-KO BMP 14001

Benzínové motorové čerpadlo má veľký výkon 1,2 kW a prepravuje vodu z hĺbky až 6 m do výšky až 36 m. Vďaka mimoriadne dlhej životnosti a efektívnej technológii čerpadiel AL-KO i vďaka 1,4 l benzínovej nádrži, sa toto čerpadlo ideálne hodí na mnohé úlohy spojené s odčerpávaním vody. Kvôli jednoduchej údržbe je plniaci otvor na olej dobre dostupný na telese čerpadla. Prípojka na nasávacej a na výtlačnej strane má priemer 1 palec (33,3 mm). Aby bolo možné naplniť čerpadlo v záujme bezproblémového naštartovania rýchlo a pohodlne vodou, je hrdlo na nalievanie, ktoré sa dá jednoducho plniť, umiestnené na vrchnej strane čerpadla. Toto čerpadlo prepraví až 14 000 litrov vody za hodinu. Vďaka nízkej hmotnosti iba 13 kg a nosnému držadlu možno čerpadlo používať mobilne a flexibilne.


Kúpte si benzínové motorové čerpadlo AL-KO BMP 14001

Kúpte si čerpadlo na vodu AL-KO BMP 14001 jednoducho v našom e-shope alebo nájdite predajcu vo Vašej blízkosti. Záhradné čerpadlo AL-KO BMP 14001 je Váš efektívny pomocník v záhrade i v dome, nezávislý od elektriny. Hľadáte ešte alternatívy? Tak sa pozrite na AL-KO BMP 30000 s vyšším výkonom.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113793
EAN 4003718060805
Maximálny prietok l / h 12000 LPH
Maximálna dopravná výška v m 36 M
Maximálna sacia výška v m 6 M
Maximálny tlak v baroch 3.6 BAR
Pohon čerpadla 1 poloha
Hmotnosť netto v kg 13.5 KG
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 33.2 CM
Hmotnosť brutto v kg 15.5 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 36.3 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 42.7 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO

Engine

Objem palivovej nádrže v l 1.6 L
Objem v ccm 80
Počet otáčok v ot./min 3600
Výkon v kW 1.7 KW
Počet valcov motora 1

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (4.83MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (92.9KB)
Pred. č.: 110795 Skladom
52,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.