Zavlažovanie záhrady s vysokou účinnosťou

Záhradné čerpadlo sa často používa na zavlažovanie trávnikov a kvetinových záhonov a možno ho ľahko pripojiť k vodovodnému zdroju alebo na čerpanie dažďovej vody zo zásobníka atď. Vďaka konštantnému tlaku sú naše čerpadlá vhodné pre záhradné zavlažovače a sprchy a vyznačujú sa vysokou účinnosťou. Motory záhradných čerpadiel sú mimoriadne tiché, výkonné a spoľahlivé - pri správnom používaní sú zárukou dlhej životnosti. Aby sme vám ponúkli maximálny komfort a bezpečnosť, sú naše modely vybavené ochranou proti chodu nasucho, vynikajúcou tesnosťou a hlavicou z nehrdzavejúcej ocele. Integrovaný predfilter veľkosti XXL sa dá ľahko vybrať a vyčistiť. Funkcie a vybavenie závisia od zvoleného modelu.

Viac informácií o záhradných čerpadlách >

Filter produktovPočet nájdených produktov
Pred. č.: 113248 Nedostupné 24.07.2024
189,00 €
Pred. č.: 113797 Skladom
129,00 €
Pred. č.: 113793 Obmedzené množstvo
229,00 €
Pred. č.: 113563 Obmedzené množstvo
279,00 €
Pred. č.: 112841 Skladom
199,00 €
Pred. č.: 112838 Obmedzené množstvo
99,90 €
Pred. č.: 112844 Skladom
289,00 €
Pred. č.: 112842 Skladom
239,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Zahradní čerpadla | Komplexní ochrana zahradního čerpadla

Komplexná ochrana 

Integrovaná ochrana proti chodu nasucho účinne chráni čerpadlo pred možným poškodením, pokiaľ dôjde voda. Ľahko čistiteľný filter XXL taktiež poskytuje optimálnu ochranu pred znečistením.

Zahradní čerpadla | Rychlá instalace zahradního čerpadla

Rýchla inštalácia

Vďaka spätnému ventilu integrovanému vo filtri záhradné čerpadlá AL-KO nasávajú vodu obzvlášť rýchlo, a preto sa ľahko uvádzajú do prevádzky.

Zahradní čerpadla | Samonasávací zahradní čerpadla

Samonasávacie záhradné čerpadlá

Či už zo studne, cisterny alebo suda - záhradné čerpadlá AL-KO bez námahy nasávajú vodu vďaka vstavanému tryskovému systému. Sú preto vždy rýchlo pripravené na použitie.

Zahradní čerpadla | Dopravní technologie

Vysoká účinnosť, tichá prevádzka

Vďaka 5-stupňovej vysokotlakovej dopravnej technológii s účinnosťou cez 30 percent je záhradné čerpadlo Jet 6000/5 Premium nielen extrémne efektívne, ale aj príjemne tiché s maximom emisie zvuku 73 db (A). S extrémne vysokým tlakovým výstupom až 60 metrov dosahuje čerpadlo aj maximálny prietok 6000 l/h.

Zahradní čerpadla | Robustní pouzdro

Robustné a bezúdržbové

Plášte záhradných čerpadiel AL-KO sú vyrobené z nerezovej ocele INOX alebo plastu vystuženého sklenenými vláknami. Vďaka tomu sú čerpadlá obzvlášť robustné a odolné. Mosadzné vložky v skrutkových spojoch tiež zaisťujú pevné spojenie so štandardnými závitmi G 1 ".

Zahradní čerpadla | Venturi System

Integrovaný Venturi System

Skvelé nasávanie a efektívny prietok vody vďaka integrovanému systému Venturi (len pri vybraných čerpadlách).

Zahradní čerpadla | Produktové řady
Naše záhradné čerpadlá

Záhradné čerpadlá sa používajú na bezpečné a pohodlné zavlažovanie záhrady postrekovačmi a sprchami. Sú šikovné a mobilné a zaisťujú silné výkon aj na veľké vzdialenosti. Sacia výška až 8 m nie je problém. Integrovaná ochrana proti chodu nasucho chráni čerpadlo pred možným poškodením, pokiaľ nie je dostatok vody. Filter XXL, ktorý sa tiež ľahko čistí, chráni pred znečistením vo vnútri čerpadla. Obzvlášť tichú prevádzku majú záhradné čerpadlá AL-KO s viacstupňovou dopravnou technológiou, ako je Jet 6000/5 Premium. Čerpadlá s integrovaným systémom Venturi, ako je Jet 3600, presvedčia svojim veľkým sacím účinkom a účinným prietokom vody.

Testované a označené známkou „veľmi dobré“: Záhradné čerpadlo AL-KO Jet 6000/5 Premium, Heimwerker Praxis (05/2013): veľmi dobré (1,4)

U nás nájdete:

| Záhradné čerpadlá Premium
Obzvlášť tiché a energeticky úsporné vodné čerpadlá

| Záhradné čerpadlá Comfort

S integrovanou ochranou proti chodu nasucho a XXL filtrom

| Záhradné čerpadlá Classic

Robustné a výkonné základné čerpadlá

Zahradní čerpadla | Výhody zahradních čerpadel

Vhodné čerpadlo pre vaše potreby

Záhradné čerpadlá Premium
| Integrovaný XXL predfilter
| Integrované ochrana proti chodu nasucho
| Výkonné a energeticky úsporné
| Obzvlášť tiché

Záhradné čerpadlá Comfort
| Integrovaná ochrana proti chodu nasucho
| Integrovaný XXL predfilter
| Výkonné a spoľahlivé

Záhradné čerpadlá Classic
| Jednoduché uvedenie do prevádzky 
| Mobilné a kompaktné
Perfektný pomer ceny a výkonu

Všestranné ponorné čerpadlá

Ponorné čerpadlá pracujú podľa takzvaného „odstredivého princípu“: voda sa prostredníctvom sacieho otvoru dostáva k obežnému kolesu poháňanému motorom v časti nesúcej vodu. Nasatú vodu dopravujú obežné kolesá. Rozlišujú sa na ponorné čerpadlá, ktoré vytvárajú iba nízky tlak a odvádzajú veľké množstvo vody a ponorné tlakové čerpadlá, ktoré vytvárajú dostatočný tlak na zavlažovanie alebo na čerpanie do väčších výšok, napríklad dokonca do vyšších poschodí.

Zvláštnym prípadom sú čerpadlá na špinavú vodu: okrem vody musia tiež premiestňovať častice nečistôt. To významne zvyšuje namáhanie materiálu a výkon motora. Vďaka dokonalej geometrii obežného kolesa model ponorného čerpadla DRAIN 20000 HD ľahko zvláda aj silne znečistenú vodu s 5 percentami plávajúcich prímesí s veľkosťou do 38 mm.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.