AKU krovinorez AL-KO BCA 4030 Li nadstavec na MT 40 Li

Číslo produktu: 113615 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 20.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahký, praktický nástavec pre základné zariadenie MT 40
  • Vlasová/nožová hlava pre presné vyžínanie a kosenie
  • Šírka rezu 30 cm/23 cm podľa individuálnych požiadaviek
  • Jednoduché použitie s automatickým poklepaním a variabilnou prídavnou rukoväťou
  • Tichý, bez emisií a nezávislý od siete so základným prístrojom napájaným z batérie MT 40 z rodiny 36 V
Krovinorez pre základnú jednotku Multitool MT 40 Li. Prídavná rukoväť s obmedzovačom ako aj dodávaný nôž a strunová cievka dopĺňajú tohto spoľahlivého a bezpečného záhradného pomocníka.

Zo série EnergyFlex.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113615
EAN 4003718058505
Hmotnosť netto v kg 1.8 KG
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Pracovná šírka struny v cm 30 CM
Pracovná šírka noža v cm 23 CM
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (9.29MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.