Elektrocentrály a núdzové generátory elektriny nielen na voľný čas

Aktívne trávený voľný čas v odľahlých oblastiach, mobilné podnikanie a možnosť extrémnych prírodných udalostí so sebou prináša obmedzenia a riziká závislosti na elektrickej sieti. Riešením sú výkonné elektrocentrály s benzínovým motorom pre stabilnú dodávku potrebnej elektriny kdekoľvek a kedykoľvek. Nezáleží na tom, či chcete používať počítač na vzdialenom mieste, alebo potrebujete rýchlo obnoviť dodávku elektriny kvôli poškodenej alebo nefunkčnej rozvodnej sieti. S pomocou elektrocentrály a generátora môžete napríklad odčerpávať vodu z pivnice a opravovať škody po živelnej pohrome. Ponúkame vhodné elektrocentrály pre každé použitie: kempovanie a karavany, remeslá a poľnohospodárstvo, stavebníctvo aj záhradníctvo a voľnočasové aktivity.

Viac informácií o elektrocentrálach a generátoroch >

Filter produktov
Počet nájdených produktov
Pred. č.: 130931 Skladom
469,00 €
Pred. č.: 130932 Skladom
849,00 €
Pred. č.: 130930 Obmedzené množstvo
399,00 €
Pred. č.: 130933 Obmedzené množstvo
699,00 €
Pred. č.: 113346 Obmedzené množstvo
49,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Elektrocentrály a generátory | Nezáleží kde a kdy

Nezáleží kedy a kde

Aktívnejšie voľnočasové aktivity a nárast prírodných katastrof znamenajú, že nezávislosť na stacionárnych zdrojoch energie je stále dôležitejšia – aj v súkromnom sektore. Riešenie: generátor elektrickej energie mimo siete, ktorý používa benzínový motor na dodávanie potrebnej elektriny kdekoľvek a kedykoľvek.

Elektrocentrály a generátory | Výhody

Elektrocentrály a generátory

S generátormi AL-KO môžete prevádzkovať elektrické zariadenia nezávisle na verejnej energetickej sieti. Pre obzvlášť citlivé zariadenia, ako sú prenosné počítače či televízory, sú obzvlášť vhodné invertory, pretože poskytujú veľmi stabilnú frekvenciu.

Dobré dôvody pre generátory energie AL-KO

Jednoducho doplňte palivo, zapnite a napájajte elektrické prístroje - všetky naše generátory sú poháňané benzínom. Podľa modelu majú 4, 15 alebo 25 litrovú nádrž. To im umožňuje dosiahnuť maximálny výkon 5,5 kW a dobu prevádzky až 14 hodín.


Pre prípad núdze, búrky, pri práci v prírode, pre spontánne oslavy alebo sviatky v nedotknutej krajine - užite si svoju nezávislosť s generátorom energie AL-KO.

Ďalšie výhody:
I Nezávislé na energetickej sieti
I Veľká flexibilita
I Kompaktná veľkosť
I Rôzne oblasti použitia
I Minimálne požiadavky na údržbu

Ako vybrať správny generátor energie

Ak chcete zistiť, ktorý generátor energie vyhovuje vašim potrebám, pozrite sa na typový štítok spotrebiča energie. Platí nasledujúce: Čím vyšší je výkon pripojených spotrebičov, tým vyšší musí byť výkon elektrocentrály.


Ďalším kritériom je požadovaná kvalita energie: Pokiaľ je pre prevádzku citlivých zariadení, ako sú počítače, vyžadovaný vysoko kvalitný výkon, máte istotu s invertorom, pokiaľ chcete prevádzkovať iba svetelné zdroje a stroje, postačí centrála s rámovou konštrukciou. Invertorové generátory sú zariadenia s obzvlášť pokročilou technológiou: Vďaka premenlivým otáčkam motora a generátoru generujú nepretržitý výkon s veľmi presným sínusovým výstupným napätím.

Tieto generátory sú k dispozícii u AL-KO:

Generátory

Príklady použitia
I Kemp, karavan, lode
I Záhrada a hobby
I Počítače, notebooky, hi-fi a televízia

Užitočné tipy
I Kompaktný, ľahký a tichý
I Mobilný a úsporný
I Ideálny pre elektrické spotrebiče, ako sú počítače, televízory alebo klimatizácia


Elektrocentrály

Príklady použitia
I Remeslá a poľnohospodárstvo
I Záhrada a hobby
I Stavenisko a osvetlenie

Užitočné tipy
I Vysoká vytrvalosť a výkon
I Minimálne požiadavky na údržbu
I Ideálne na prevádzku bežného elektrického náradia a osvetlenia

Generátory energie a núdzové napájacie jednotky vhodné pre každé použitie

Vďaka AL-KO vytvárate slobodu, pretože naše generátory sú ideálne pre rôzne oblasti použitia. Ak chcete oslavovať vo voľnej prírode alebo na vašej záhrade, naše zariadenia zaisťujú osvetlenie aj spoľahlivú prevádzku hudobného systému. Za týmto účelom generátory energie presvedčia svojou kompaktnou veľkosťou, tichým a výkonným štvortaktným motorom. V ideálnom prípade teda môžete vziať naše elektrocentrály na výlety loďou alebo ich použiť v motoristickom športe. Okrem ľahkého invertora s hmotnosťou 21 kilogramov zahŕňa náš sortiment rôzne centrály s rámovou konštrukciou s maximálnou hmotnosťou 88 kilogramov. Vaša voľba závisí na pripojenom spotrebiči a požadovanej kvalite napájania. Zariadenia ako AL-KO 3500 C sú ideálne na kempovanie a karavanovanie, na stavbách alebo v poľnohospodárstve pre svetelné zdroje a stroje. Pokiaľ chcete napájať notebook alebo iné citlivé zariadenia, odporúčame invertor.

Výkonné elektrocentrály s benzínovým motorom

Za týmto účelom generátory energie presvedčia svojou kompaktnou veľkosťou a nízkohlučným výkonným štvortaktným motorom. Preto sú naše generátory energie tiež ideálne na výlety loďou alebo motorové športy. Okrem ľahkého invertora s hmotnosťou 21 kilogramov zahŕňa náš sortiment rôzne rámové zariadenia s maximálnou hmotnosťou 88 kilogramov. Vaša voľba závisí na pripojenom spotrebiči energie a požadovanej kvalite. Zariadenia ako AL-KO 3500 C sú ideálne na kempovanie a karavanovanie, na stavbách alebo v poľnohospodárstve pre svetelné zdroje a stroje. Pokiaľ chcete napájať notebook alebo iné citlivé zariadenia, odporúčame invertor.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.