Jeden stroj, mnoho možností

Od kosenia vysokej trávy až po kyprenie a obrábanie pôdy: S kombinovaným strojom BF 5002-R solo by AL-KO, možno vykonávať mnoho činností vo vašej záhrade a v priľahlom okolí domu. Jediné, čo je nutné urobiť, je zvoliť vhodné príslušenstvo. Ľahko a rýchlo tak premeníte lištovú kosačku na bubnové žacie ústrojenstvo, kultivačnú frézu a pluh, ale tiež na čistiacu kefu a snehovú radlicu. Multifunkčné použitie, robí z nášho kombinovaného stroja jedinečného pomocníka. 

Viac informácií o kombinovaných strojoch >
Počet nájdených produktov
Pred. č.: 110739 Nedostupné
319,00 € *
Pred. č.: 110742 Nedostupné
69,00 € *
Pred. č.: 110494 Nedostupné
319,00 € *
Pred. č.: 110495 Nedostupné
319,00 € *
Výhody
Kombinované stroje | Lištová sekačka

Lištová sekačka CB 870

Pracovní šířka 870 mm, technologie řezání dvojitým nožem, čtyřnásobné vedení nože, plynulý chod, pohon bez vibrací. Včetně výškově nastavitelných rozpěr.

Kombinované stroje | Přední žací ústrojí

Přední žací ústrojí

Pracovní šířka 530 mm, stabilní skříň sekačky z ocelového plechu, tvar skříně s mulčovacím efektem, vestavěná nožová brzda, lyžiny, nastavitelné ve 3 směrech.

Kombigerät | AL-KO Bodenfräse für Combigerät CF 500

Kultivátor

Pracovní šířka 500 mm, 4hvězdičkový sekací nůž a pohon klínovým řemenem, rychlost frézky 275 ot / min, nastavitelná hloubka frézování, ideální pro lehké půdy.

Kombigerät | AL-KO Häufelplug für Combigerät CF 500

Radlice

Kompletní radlice i s montážními prvky.

Extra silné a pružné

Sečení nebo orba - s kombinovaným zařízením solo by AL-KO zvládnete jakoukoli práci s lehkostí. Využijte naše multifunkční zařízení. Se žací lištou a čelní srpovou sekačkou, ojí a hřebenovým pluhem je mimořádně výkonné kombinované zařízení dokonalým partnerem pro péči o trávník a kultivaci půdy. Nejlepší: V závislosti na požadavcích a požadavcích lze základní zařízení 2,5 kW kombinovat s jedním ze čtyř možných přídavných zařízení.

Klíčem je ergonomie: řídítka našeho multifunkčního zařízení jsou výškově nastavitelná a lze je otočit do strany. Tímto způsobem můžete snadno a pohodlně pracovat v jakékoli poloze. Tato funkce je obzvláště užitečná při orbě a orbě, pokud nechcete šlápnout na již obdělanou půdu nebo chcete-li pracovat mimo postel.

Výhody na první pohled:

| Výkonný zážehový motor
Výškově nastavitelná a otočná řídítka
| Pohon klínovým řemenem
Široké pneumatiky pro optimální trakci
| Odolná šneková převodovka
Přední a zpětný chod


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.