Jeden stroj, mnoho možností

Od kosenia vysokej trávy až po kyprenie a obrábanie pôdy: S kombinovaným strojom BF 5002-R solo® by AL-KO, možno vykonávať mnoho činností vo vašej záhrade a v priľahlom okolí domu. Jediné, čo je nutné urobiť, je zvoliť vhodné príslušenstvo. Ľahko a rýchlo tak premeníte lištovú kosačku na bubnové žacie ústrojenstvo, kultivačnú frézu a pluh, ale tiež na čistiacu kefu a snehovú radlicu. Multifunkčné použitie, robí z nášho kombinovaného stroja jedinečného pomocníka. 

Viac informácií o kombinovaných strojoch >

Filter produktov


Počet nájdených produktov
Pred. č.: 127470 Nedostupné 23.07.2024
999,00 €
Pred. č.: 110742 Obmedzené množstvo
69,00 €
Pred. č.: 110495 Nedostupné 23.07.2024
339,00 €
Pred. č.: 110494 Nedostupné 23.07.2024
339,00 €
Pred. č.: 110739 Nedostupné 23.07.2024
339,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Kombinované stroje | Lištová sekačka

Lištová sekačka CB 870

Pracovná šírka 870 mm, technológia rezania dvojitým nožom, štvornásobné vedenie noža, plynulý chod, pohon bez vibrácií. Vrátane výškovo nastaviteľných rozper.

Kombinované stroje | Přední žací ústrojí

Predné žacie ústrojenstvo

Pracovná šírka 530 mm, stabilná konštrukcia sekačky z oceľového plechu, tvar s mulčovacím efektom, vstavaná nožová brzda, lyžiny nastaviteľné v troch smeroch.

Kombigerät | AL-KO Bodenfräse für Combigerät CF 500

Kultivátor 

Pracovná šírka 500 mm, 4-hviezdičkový sekací nôž a pohon s klinovým remeňom, rýchlosť frézky 275 otáčok za minútu, nastaviteľná hrúbka frézovania, ideálny pre ľahké pôdy.

Kombigerät | AL-KO Häufelplug für Combigerät CF 500

Radlica

Kompletná radlica aj s montážnymi prvkami.

Radlice

Kompletní radlice i s montážními prvky.

Extra silné a pružné

Kosenie alebo orba - s kombinovaným zariadením solo® by AL-KO zvládnete akúkoľvek prácu s ľahkosťou. Využite naše multifunkčné zariadenie. S kosiacou lištou a čelnou kosákovou kosačkou, ojom a hrebeňovým pluhom je mimoriadne výkonné kombinované zariadenie dokonalým partnerom pre starostlivosť o trávnik a kultiváciu pôdy. Najlepšie: V závislosti od požiadaviek je možné základné zariadenie 2,5 kW kombinovať s jedným zo štyroch možných prídavných zariadení.

Kľúčom je ergonómia: riadidlá nášho multifunkčného zariadenia sú výškovo nastaviteľné a je možné ich otočiť do strany. Týmto spôsobom môžete ľahko a pohodlne pracovať v akejkoľvek polohe. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pri orbe a ak nechcete šliapnuť na už obrobenú pôdu alebo ak chcete pracovať mimo pôdy.


Výhody na prvý pohľad:

| Výkonný zážihový motor
Výškovo nastaviteľné a otočné riadidlá
| Pohon klinovým remeňom
Široké pneumatiky pre optimálnu trakciu
| Odolná slimáková prevodovka
Predný a spätný chod


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.