Kultivačná radlička (k Bf 5002)

Číslo produktu: 110742 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 19.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Robustná kultivačná radlička vyrobený z oceľového plechu pre kombinované zariadenie solo® od AL-KO BF 5002-R
  • Jednoduchá inštalácia vďaka montážnemu adaptéru

pre BF 5002-R Combi

Kultivačná radlička pre kombinované zariadenie solo® od AL-KO BF 5002-R I

Kultivačná radlička je prídavné zariadenie pre základné zariadenie BF 5002-R a v spojení s jednonápravovým nosičom náradia predstavuje efektívny spôsob obrábania pôdy bez námahy. Či už na zeleninovom záhone doma alebo vo vašej záhradke – kultivačná radlička zaisťuje kultiváciu šetrnú k pôde s vysokým výnosom. Vytvára zdravú mikroklímu a zabezpečuje dobré úrody na prirodzenej, neupravovanej pôde.

Technické údaje kultivačnej radličky pre kombinované zariadenie solo® od AL-KO BF 5002-R

Kultivačná radlička je vyrobená z odolného, ​​robustného oceľového plechu a ľahko sa namontuje pomocou nadstavca. Ideálne na pestovanie záhonov pre vysokoúrodnú úrodu v domácej záhrade.

Kúpte si kultivačnú radličku pre základné zariadenie solo® od AL-KO BF 5002-R

Kultivačnú radličku pre kombinované zariadenie solo® by AL-KO BF 5002-R si môžete zakúpiť u nás v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Základné zariadenie premení na dôležitú pracovnú pomôcku. 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 110742
EAN 4003718024661
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad COMFORT pro

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.5MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.