Snehové Reťaze 13x5-6 Pre Bm 875 Iii

Číslo produktu: 112183
NoStockAndUnderStockNotAllowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • … Snow chains for BF 5002-R Combi-Tool, BM 5001 R-II Scythe Mower and BM 875 III Scythe Mower 
  • Fits tyre size 13 x 5 - 6
  • Robust, durable design
  • Easy to mount using a rubber spanner
  • Included 1 set (2 snow chains)

Technická špecifikácia

31 CM
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (4.37MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.