Kompostér Jumbo 800

Číslo produktu: 110863 Skladom
expected to be with you on 19.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Kompostér z recyklovateľného plastu s objemom 800 litrov
  • Bočné vetracie otvory pre lepšiu cirkuláciu vzduchu a vlhkosti
  • Šikovný skladací systém umožňuje rýchle poskladanie a šetrné uskladnenie a prepravu

 

Chytrý a organický: Vďaka zásuvnému systému je náš kompostér pripravený za okamih premeniť váš organický záhradný odpad na hodnotný humus ako hnojivo pre vašu záhradu.

 

 

Technické detaily kompostéra AL-KO Jumbo 800

 

Kompostér je vyrobený z recyklovaného plastu s objemom 800 litrov. Šesťhranný tvar 16 kg kompostéra sa rýchlo zostaví vďaka zásuvnému systému.

 

Kúpiť teraz: Kompostér AL-KO Jumbo 800

 

Stačí si kúpiť kompostér AL-KO Jumbo 800 priamo od nás ako výrobcu v našom internetovom obchode alebo vyhľadať predajcu vo vašom okolí. Jumbo 800 je váš biologický pomocník do záhrady.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 110863
EAN 4003718026481
Hmotnosť netto v kg 16 KG
Značka AL-KO

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.19MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.